19.01.2018 13:29

Constantine powróci w serialu „Legends of Tomorrow”

Jak potwierdza telewizja CW, najbardziej znany demonolog z uniwersum DC powraca w serialu „Legends of Tomorrow”. Szykujcie się na lekcje mistycznych sztuk i czarów prosto z ostatnich kręgów piekła.

Constantine powróci w serialu „Legends of Tomorrow”
foto: materiały prasowe

Matt Ryan dołączył na dwa odcinki do serialu opowiadającym o podróżujących w czasie legendach DC. Widzowie mieli już okazje zobaczyć go w serialu „Arrow”. Wtedy pomógł Olivierowi Queenowi w egzorcyzmie Sary Lance, która teraz w „Legends of Tomorrow” pełni rolę lidera drużyny superbohaterów. Lance obiecała Constantine'owi, że pewnego dnia mu się odwdzięczy.

Ten dzień nadszedł w 9 odcinku 3 sezonu „Legends of Tomorrow”. Constantine postanowił poprosić Sarę o pomoc w egzorcyzmie małej dziewczynki opętanej przez demona... który zna imię panny Lance. Sądząc po jej reakcji, nie jest to dla niej wymarzona sytuacja:

Czy będzie drugi sezon serialu „Constantine”?

Odcinek został zapowiedziany przez producenta serialu, Phila Klemmera. Według niego, Constantine nieco ożywi nudne życia legend:

"

Znacie Constantine'a - wiecie że jest wyizolowanym, palącym, biseksualnym, zmęczonym życiem demonologiem, który będzie czuł się wśród legend jak w domu.

Jego obecność w 10. odcinku 3. sezonu będzie wyglądała mniej więcej tak: powrócimy do ostatniego odcinka 4 sezonu serialu „Arrow”, nastąpi konfrontacja z głównym złym tego sezonu, czyli Mallusem. Będzie też trochę seksu, który ostatnio był raczej nieobecny na pokładzie Waveridera. Powróci również Damien Darhk, bo jak możesz mieć odcinek o czarnej magii i pominąć Damiena Darhka? Jednak przede wszystkim, ten odcinek będzie straszny - będzie połączeniem „Egzorcysty” i „Lotu Nad Kukułczym Gniazdem”. Opętanie przez demona w zakładzie psychiatrycznym, czego tu nie kochać? "

Tak natomiast prezentuje się zapowiedź omawianego epizodu:

Niestety, występ blond palacza w legendach będzie tylko jednorazowym wybrykiem. Po tym, jak nie przedłużono żywotu jego własnego serialu, Constantine włóczył się po filmach animowanych i serialach, aż w końcu trafił pod skrzydła CW, które w październiku 2017 roku zapowiedziało, że mistrz mrocznych sztuk otrzyma własną animowaną serię na ich platformie internetowej CW Seed. Niestety wciąż nie znamy daty premiery produkcji.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Constantine