20.03.2018 13:38

Constantine w 4. sezonie „Legends of Tomorrow” dołączy do obsady na stałe

Po serii gościnnych występów w 3. sezonie popularnego show o superbohaterach DC, stacja CW potwierdziła, że w następnej serii Constantine na stałe dołączy do drużyny herosów.

Matt Ryan jako Constantine
foto: kadr z wideo

Według doniesień portalu Comicbook.com, Matt Ryan (Constantine) dołączy na stałe do obsady 4. sezonu serialu „Legends of Tomorrow”. Aktor wcielający się w komiksowego demonologa ma na koncie kilka epizodycznych występów w produkcji - pojawił się w 10. odcinku 3. serii, a 19 marca 2018 roku pomógł Legendom raz jeszcze w 15. epizodzie zatytułowanym „Necromancing the Stone”.

Stacja CW i odpowiedzialne za produkcje studio Warner Bros. zapowiedzieli również, że Constantine pojawi się w odcinku finałowym 3. sezonu. Zapewne właśnie wtedy demonolog przyjmie ofertę dołączenia do drużyny superbohaterów. Fani mogą zatem zacierać ręce - John Constantine znów błyśnie na małym ekranie.

Constantine jedną z głównych postaci 4. sezonu „Legends of Tomorrow”

Jest tylko jedno „ale” - sprawa stanie się oficjalna wtedy, gdy CW i WB. potwierdzą powstanie 4. sezonu serialu DC. To jednak nie powinno być powodem do zmartwień, ponieważ kolejne sezony „The Flasha” i „Arrowa” również nie zostały jeszcze zamówione. Nikt jednak nie wątpi, że ta sytuacja nie ulegnie zmianie na przestrzeni kolejnych dni. 

Demonolog pojawi się również w solowym animowanym serialu, który nadawany będzie na platformie CW Seed. Fabuła serialu będzie opowiadała o kolejnych przygodach Johna Constantine’a. Utalentowany znawca mrocznych sztuk magii i zaprawiony okultysta będzie walczył o życia niewinnych osób, samemu poświęcając swoją duszę. Premierowy odcinek pojawi się na serwisie streamingowym już 24 marca 2018 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: News Seriale Constantine