07.04.2017 14:50

Córka Carrie Fisher zagra w 7. sezonie „American Horror Story”

Poznaliśmy nazwisko aktorki, która dołączy do serii „American Horror Story”. Tą osobą jest Billie Lourd, czyli córka Carrie Fisher.

Córka Carrie Fisher zagra w 7. sezonie „American Horror Story”
foto: Jordan Strauss/Invision/AP/Fotolink/ EastNews

Telewizja zamówiła 7. sezon antologii, po czym ogłoszono, że powstanie także 8. i 9. seria „American Horror Story”. O czym miałyby traktować kolejne odcinki? Pojawiły się wieści, że mają zostać ze sobą połączone historie z „Murder House” i „Coven”. Później Ryan Murphy wyznał, że ma zamiar opowiedzieć historię inspirowaną ostatnimi wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych.

Premiera najbliższych odcinków „American Horror Story” ma się odbyć jesienią 2017 roku. Potwierdzono, że w nadchodzących epizodach pojawią się Sarah Paulson i Evan Peters. Teraz wiemy też, że dołączy do nich Billie Lourd.

Aktorka miała już okazję współpracować z Ryanem Murphym i Bradem Falchakiem , gdyż występuje w serialu „Królowe krzyku”. Gdybyście jej nie kojarzyli, to prezentujemy jak wygląda:

Lourd w grudniu 2017 roku będziemy mogli zobaczyć w „Star Wars: The Last Jedi”.

John Landgraf z FX Networks w jednym z udzielonych wywiadów wyznał, że już wiadomo o czym będzie traktować 7. seria „American Horror Story”. Ryan Murphy mówił, że tym razem wszystko nie będzie trzymane w tajemnicy, tak jak w przypadku „Roanoke”. Wygląda więc na to, że faktycznie w 2017 roku zobaczymy sezon inspirowany potyczką Donalda Trumpa z Hillary Clinton.

„American Horror Story” zawitało na antenie telewizji w 2011 roku i od tamtej pory zdobyła wiele prestiżowych nagród. W 2016 roku widzowie mogli śledzić krwawe wydarzenia w „American Horror Story: Roanoke”.

Robert Skowronski
Tagi: Seriale American Horror Story