Córka Rossa i Rachel z "Przyjaciół" skończyła 18 lat i odpowiedziała na serialowe życzenia Chandlera

04.01.2020 13:16
Przyjaciele|undefined Fot. kadr z wideo

W jednym z odcinków kultowego serialu "Przyjaciele" Rachel i Ross urządzają swojej córce pierwsze urodziny. Emma ma już 18 lat i odpowiedziała na nagrane życzenia.

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych na całym świecie seriali wszech czasów. Przygody Phoebe, Chandlera, Rachel, Rossa, Moniki i Joeya pobieżnie lub mniej znają wszyscy podobnie jak logo Central Perk - ulubionej kawiarni serialowej paczki. Chociaż ostatni odcinek serii został wyemitowany w 2004 roku, wszystkie sezony Friendsów są nieustannie emitowane w telewizji i oglądane dziesiątki razy przez ich wiernych fanów.

Emma z "Przyjaciół" odpowiedziała na życzenia Chandlera

W 10 sezonie serialu, który został wyemitowany w 2003 roku pojawił się odcinek zatytułowany "Ten z tortem". Jego fabuła kręci się wokół pierwszych urodzin córeczki Rossa i Rachel. W trakcie długo przygotowywanej imprezy dziewczynka zasypia, a tata Emmy namawia przyjaciół do nagrywania jej życzeń na zakupioną specjalnie na tę okazję kamerę. Ross ma w planach sprezentowanie swojej pociesze kasety na osiemnaste urodziny. Kiedy nadchodzi kolej życzeń Chandlera, partner Moniki z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru dodał do swojej wypowiedzi ironiczne pytanie:

Hej Emma, jest 2020 rok. Dalej śpisz?

Przeczytaj także

Aktorka grająca małą Emmę, Noelle Sheldon postanowiła po latach odpowiedzieć Chandlerowi. W 2020 roku serialowa Emma skończyłaby 18 lat, z tej okazji dostałaby od Rossa nagranie ze swoich pierwszych urodzin. Chociaż serial nie doczekał się aż tylu odcinków, Sheldon opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z kubkiem z Central Perk i nawiązującym do odcinka sprzed lat podpisem:

Właśnie obudziłam się z najlepszej drzemki w moim życiu. Szczęśliwego 2020 roku!

Zobacz też: Z okazji 25. urodzin władze Dubaju upamiętniły "Przyjaciół" w iście spektakularny sposób [WIDEO]

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.