"Cursed": gwiazdy "Wikingów" i "Trzynastu powodów" na zdjęciach z serialu

24.07.2019 11:56
"Cursed": gwiazdy "Wikingów" i "Trzynastu powodów" na zdjęciach z serialu Fot. materiały promocyjne Netflix

W sieci zadebiutowały zdjęcia promujące nowy serial platformy Netflix. W "Cursed" zobaczymy między innymi gwiazdy "Wikingów" i "Trzynastu powodów".

Netflix zaprezentował porcję zdjęć promujących najnowszą produkcję platformy. "Cursed" to serial fantasy, inspirowany słynnymi legendami arturiańskimi. Jak prezentuje się fabuła i obsada?

"Cursed" - zdjęcia promocyjne

"Cursed" to produkcja oparta na powieści graficznej autorstwa Toma Wheelera i Franka Millera. Poznamy w nim historię młodej dziewczyny imieniem Nimue. Dziewczyna posiada tajemniczą moc, a jej przeznaczeniem jest stanie się legendarną Panią Jeziora. Po śmierci matki, Nimue zaprzyjaźnia się z młodym najemnikiem Arturem. Pomaga on dziewczynie w poszukiwaniu Merlina i tajemniczego miecza. Z czasem bohaterka staje się symbolem odwagi i rewolucji przeciwko Czerwonym Paladynom i rządom Króla Uthera.

Foto: materiały promocyjne Netflix Fot. Foto: materiały promocyjne Netflix
Foto: materiały promocyjne Netflix Fot. Foto: materiały promocyjne Netflix
Foto: materiały promocyjne Netflix Fot. Foto: materiały promocyjne Netflix
Przeczytaj także

"Cursed" - obsada, premiera

Dokładna data premiery serialu nie jest na ten moment znana. Wiemy jedynie, że nastąpi ona w 2020 roku. W roli głównej zobaczymy, znaną z "Trzynastu powodów", Katherine Langford. U jej boku wystąpią Devon Terrell w roli Artura, oraz Gustaf Skarsgård w roli Merlina. Twórcami produkcji są Tom Wheeler oraz Frank Miller.

Zobacz też: 38 najlepszych filmów fantasy w historii

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.