16.10.2018 12:41

Czarny kostium Supermana na planie crossovera Arrowverse

W nadchodzącym crossoverze „Elseworlds” zobaczymy Supermana w zupełnie nowym kostiumie. Jak Tyler Hoechlin prezentuje się w czarnym stroju?

Czarny kostium Supermana na planie crossovera Arrowverse
foto: Superman vol. 2 #81

Jak co roku w grudniu zobaczymy wielki crossover wszystkich seriali opartych na komiksach DC, które są nadawane przez stację The CW. Tym razem zabraknie bohaterów znanych z „Legends of Tommowrow”, ale fani serialowego uniwersum zobaczą Człowieka ze Stali i to w zupełnie nowej odsłonie. Stephen Amell wcielający się w Green Arrowa podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem z planu, przedstawiającym nowy kostium Tylera Hoechlina, który gra Supermana. Jak aktor prezentuje się w czarnym uniformie?

„Elseworlds” - Superman w czarnym stroju w nowym crossoverze Arrowverse

Na Twitterze Amella fani mogą podziwiać nowy kostium Supermana w całej okazałości. Na fotce oprócz odtwórcy najsłynniejszego łucznika DC i Hoechlina, widzimy również Granta Gustina, który gra rolę Flasha

Jak widać, podczas wydarzeń z „Elseworlds” Superman będzie nosił kostium, który znają wszyscy fani komiksów DC. Jednak widzowie seriali The CW powinni mieć w pamięci, że czarny kostium może oznaczać kłopoty. Zazwyczaj ta zmiana w wizerunku postaci z Arrowverse sygnalizuje, że bohater przechodzi na złą stronę. Czy Superman będzie głównym przeciwnikiem herosów? Na razie nie potwierdzono tej informacji, ale tytuł tegorocznego crossovera może na to wskazywać. Postać w czerni wcale nie musi być tą samą wersją Człowieka ze Stali, która zadebiutowała w serialu „Supergirl”. Amell i Gustin również noszą czarne ubrania. Czyżby zdjęcie zapowiadała alternatywne wersje dobrze znanych bohaterów?

Czarny kostium Supermana - skąd się wziął?

Być może nowe wdzianko Clarka Kenta wcale nie musi oznaczać mrocznej wersji słynnego superboahtera. Również dobrze może być Easter eggiem skierowanym do wszystkich fanów komiksów DC z przełomu lat 80. i 90. XX wieku. Bardzo podobny uniform Kal-El nosił w czasie, kiedy zmartwychwstał. Dzięki niemu mógł o wiele lepiej absorbować promienie słoneczne, co z kolei umożliwiało mu szybszą regenerację i powrót do dawnej potęgi. Serialowy strój może pełnić podobną funkcję. 

Superman vol. 2 #81

„Elseworlds” - crossover Arrowverse - kiedy premiera?

Odpowiedzi na powyższe pytania otrzymamy po premierze „Elseworlds”. Akcja crossovera rozpocznie się 9 grudnia 2018 roku w serialu „The Flash”. Historia będzie kontynuowana 10 grudnia w serialu „Arrow”. Konkluzję zobaczymy 11 grudnia w „Supergirl”. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Superman Arrow