26.02.2018 14:46

Druga aktorka dołączyła do obsady „Czarodziejek”. Kto zagra najmłodszą siostrę?

Poznaliśmy nazwisko kolejnej aktorki, która wcieli się w jedną z trzech głównych ról w reboocie serialu „Czarodziejki”.

Czarodziejki serial
foto: kadr z serialu "Czarodziejki"

Już na początku 2018 roku informacja o tym, że powstanie nowa wersja „Czarodziejek”, przestała być tylko plotką i zaczęła stawać się rzeczywistością. Stacja The CW zamówiła pilotażowy odcinek serialu, który postanowiła przywrócić do życia Jennie Urman, twórczyni „Jane the Virgin”. Mimo sprzeciwów części oryginalnej obsady, reboot „Czarodziejek” wielkimi krokami zbliża się do rozpoczęcia zdjęć. Po ujawnieniu imion i opisów głównych bohaterek oraz dwóch pierwszych nazwisk w obsadzie, ogłoszono, kto wcieli się w najmłodszą z sióstr, Madison.

„Czarodziejki” - kto zagra najmłodszą siostrę?

W najmłodszą z czarownic wcieli się Sarah Jeffery, kanadyjska aktorka, piosenkarka i tancerka, która dotychczas miała okazję wystąpić w „Uwikłanej” u boku Jennifer Lopez oraz w „Miasteczku Wayward Pines” czy disneyowskich „Następcach”. Bohaterką Jeffery będzie 18-letnia Madison, odpowiedniczka Phoebe z oryginalnego serialu. W nowej wersji dziewczyna będzie pierwszoroczną studentką college'u, która za wszelką cenę chce dopasować się do otoczenia i dołączyć do bractwa, w czym zdecydowanie przeszkadza jej nowo odkryta moc - umiejętność czytania w myślach.

Sarah Jeffery

„Czarodziejki” - obsada nowej wersji serialu

Jak ogłaszaliśmy w ubiegłym tygodniu, średnią siostrę, Mel, zagra Melonie Diaz - aktorka znana z serialu „Pokój 104” czy filmu „Ratunku! Awaria”. Bohaterka grana przez Diaz ma być 25-letnią zapaloną feministką i aktywistką, a prywatnie lesbijką i opiekunką młodej Madison. Poza Jeffery i Diaz w obsadzie „Czarodziejek” znalazł się też Ser'Darius Blain, który dał się poznać publiczności za sprawą filmu „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Wcieli się on w chłopaka najstarszej z głównych bohaterek, Macy, która ma dopiero dowiedzieć się o tym, że jest jedną z sióstr Pruitt.

Sama Macy nie została jeszcze obsadzona, podobnie jak dziewczyna Mel - Soo Jin, były chłopak Madison, Brian, a także Whitelighter o imieniu Harry. Niemniej, biorąc pod uwagę to, jak szybko pojawiają się kolejne informacje, możemy się spodziewać, że jeszcze przed końcem lutego 2018 poznamy pozostałych członków obsady.

O czym będą nowe „Czarodziejki”?

Nowy serial The CW jest rebootem popularnej serii emitowanej w latach latach 1998 – 2006, w której w główne bohaterki wcielały się Shannen Doherty, Holly Marie Combs i Alyssa Milano. Miejsce Prue, Piper i Phoebe oraz ich przyrodniej siostry Paige zajmą teraz Macy, Mel i Madison Pruitt. Podobnie jak w pierwowzorze, będą to trzy siostry, które odkryją w sobie magiczne moce, w efekcie czego do ich codziennych obowiązków dołączy konieczność ratowania świata przez duchami i demonami. Serial ma być zabawny, szalony, a przede wszystkim - feministyczny.

Scenariusz napiszą Jessica O'Toole i Amy Rardin. Pilot serialu wyreżyseruje Brad Silberling. Data premiery pierwszego sezonu nie jest jeszcze znana.

Natalia Hluzow
Tagi: News Seriale Czarodziejki