06.03.2018 12:30

Nowe „Czarodziejki” w komplecie. Do obsady dołączyła ostatnia, najstarsza siostra

Wygląda na to, że kompletowanie obsady rebootu „Czarodziejek” zbliża się ku końcowi. Do Sary Jeferry i Melonie Diaz dołączyła trzecia aktorka, która wcieli się w najstarszą z sióstr-czarownic. 

Charmed serial
foto: kadr z czołówki serialu "Czarodziejki"

Nowa wersja „Czarodziejek” została zapowiedziana przez amerykańską stację The CW na początku 2018 roku. W reboocie oryginalne trio Prue, Piper i Phoebe Halliwell mają zastąpić Mel i Madison Pruitt oraz Macy - niewiedząca początkowo o swoim rodzeństwie, najstarsza z sióstr. Stacja ogłosiła już, że umiejącą zatrzymywać czas lesbijką i aktywistką o imieniu Mel zostanie Melonie Diaz, a Sarah Jeffery zagra Madison, 18-letnią studentkę pierwszego roku obdarzoną mocą czytania w myślach. Dziś natomiast (6 marca 2018) poznaliśmy nazwisko aktorki, która wcieli się w Macy. 

Madeline Mantock najstarszą siostrą w „Czarodziejkach”

Jak poinformował magazyn TV Line, najstarszą siostrę w reboocie „Charmed” zagra Madeleine Mantock, brytyjska aktorka znana z „The Tomorrow People” oraz „Into The Badlands: Kraina Bezprawia”. Jej bohaterka ma być twardo stąpającym po ziemi człowiekiem nauki z doktoratem z fizyki kwantowej, w związku z czym odkrycie magicznych mocy ma być dla niej największym zaskoczeniem. Macy pojawi się w miasteczku uniwersyteckim, w którym mieszkają jej młodsze siostry, wraz ze wspierającym ją chłopakiem-filmowcem Galvinem. Ku jej zaskoczeniu, w nowym miejscu będzie na nią czekać nie tylko nowa praca, ale też spotkanie z rodzeństwem, o którym nie miała pojęcia. Macy będzie dysponować mocą telekinezy. 

Madeline Mantock

Obsada rebootu „Czarodziejek”

Poza głównymi bohaterkami, w serialu pojawią się też inne ważne postaci - partnerka Mel, Soo Jin, były chłopak Madison o imieniu Brian, a także wspomniany już Galvin, chłopak Macy, którego zagra Ser'Darius Blain znany z filmu „Jumanji: Przygoda w dżungli”. W nowym serialu spotkamy też następcę Leo, Ducha Światłości strzegącego czarownic. W postać Whitelightera Harry'ego wcieli się Rupert Evans. 

„Czarodziejki” - kiedy premiera?

Autorką pomysłu na wskrzeszenie serialu z przełomu wieków jest Jennie Urman. Realizacją zajmą się te same osoby, które stworzyły z nią poprzednią komediową produkcję, „Jane the Virgin”. W nowej, zabawnej i feministycznej wersji „Charmed” ponownie będziemy śledzić historię trzech sióstr, które odkrywają swoje magiczne moce, co sprawia, że muszą nauczyć się godzić walkę z demonami ze zwykłym, codziennym życiem. Data premiery pierwszego odcinka nie jest jeszcze znana, jednak spodziewamy się jej jeszcze w 2018 roku. 

Natalia Hluzow
Tagi: Czarodziejki Charmed Seriale News