10.07.2019 13:17

Czy Hopper ginie w 3. sezonie "Stranger Things"? Bracia Duffer odpowiadają na nurtujące pytanie

Finał 3. sezonu "Stranger Things" pozostawił widzów z masą pytań, ale bez odpowiedzi. Fanów nurtuje pytanie, co się stało z pewnym bohaterem... Bracia Duffer postanowili na nie odpowiedzieć.

Stranger Things 3
fot. kadr z serialu Netflix "Stranger Things"

UWAGA! Artykuł może zawierać spoilery. Czytasz na własną odpowiedzialność.

W 3. sezonie "Stranger Things" działo się na prawdę wiele. Rodzina Byersów postanowiła wyprowadzić się z miasta. Pod swoją opiekę biorą Jedenastkę i wyjeżdżają. Główna bohaterka straciła jednak swoje moce i nie wiadomo, czy kiedykolwiek je odzyska. Fanów jednak nurtuje pytanie, czy Hopper faktycznie ginie na końcu sezonu? W końcu nikt nie widział ciała...

Bracia Duffer odpowiadają na pytania dotyczące losu jednego z bohaterów

Ci, którzy skończyli już oglądać 3. sezon "Stranger Things", z pewnością przeżywają kilkudniową depresję. Jest to związane nie tylko z tym, że ciężko znaleźć inny serial, który będzie równie świetny co produkcja braci Duffer. Fani nie mogą się pogodzić ze stratą dwóch bohaterów. Mowa o Billym i Hopperze. Niektórzy jednak nie wierzą w śmierć sierżanta z Hawkins dlatego zadają pytanie: "co dalej?". No właśnie bracia Duffer, co dalej?

Stranger Things sezon 4
Stranger Things sezon 4
Przeczytaj także Bracia Duffer zdradzają, co czeka widzów w 4. sezonie "Stranger Things"

W scenie, która jest po napisach finałowego odcinka najnowszego sezonu "Stranger Things" widzimy jak Rosjanie przechodzą przez długi korytarz. Jeden z nich podchodzi do celi, ale drugi strażnik odzywa się i odpowiada: "nie, zostaw Amerykanina". Czyżby tym Amerykaninem był właśnie Hopper? Matt Duffer wypowiedział się w tej kwestii:

"

Z pewnością nie powinniście niczego zakładać. Zdanie, które wypowiedział strażnik ma na celu wywołanie zamieszania, debaty. Potrzebujemy właśnie takich ludzi, którzy będą zadawać takie pytania, jakie Ty teraz... "

Może sami bracia Duffer nie wiedzą, co dalej zrobić z Hopperem. Istnieje szansa, że m, ale nie mamy takiej pewności. Wiadomo natomiast, że Rosjanie knują coś bardzo złego. Co to będzie? Wszystkiego dowiemy się w 4. sezonie "Stranger Things".Amerykaninem okaże się Ji

Zobacz także: Nawiązania do twórczości Stephena Kinga w 3. sezonie "Stranger Things"

Tagi: Stranger Things Netflix