Czy Jon Snow i Daenerys zwrócą się przeciw sobie w finałowym sezonie „Gry o tron”?

Natalia Hluzow
30.11.2017 17:33
Czy Jon Snow i Daenerys zwrócą się przeciw sobie w finałowym sezonie „Gry o tron”? Fot. kadr z wideo

Na te i inne teorie fanów serialu odpowiada Liam Cunningham, ekranowy Ser Davos.

„Gra o tron” zawładnęła umysłami milionów fanów na całym świecie. Do tego stopnia, że niektórzy nie potrafią myśleć o niczym innym, jak tylko o tym, co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu. Teraz, kiedy trwają zdjęcia do 8. sezonu „Gry o tron”, który ma być emitowany dopiero w 2019 roku, miłośnicy bohaterów z Westeros mają mnóstwo czasu, by rozmyślać o swoich ulubieńcach, a co za tym idzie – snuć najróżniejsze teorie na temat ich przyszłych losów.

Liam Cunningham, który w serialu wciela się w poczciwego Ser Davosa, zgodził się rozprawić z kilkoma takimi fanowskimi teoriami. Cebulowy Lord i prawa ręka Jona Snow – w przerwie od zdjęć – wziął udział w cyklu „Fan Theory Exploder” (Detonator fanowskich teorii) emitowanym na kanale Youtube Rolling Stone. Cykl ten polega na obalaniu (bądź potwierdzaniu) najdziwniejszych domysłów fanów przez obsadę lub twórców różnych popularnych produkcji.

Aktor wypowiedział się m.in. na temat tego, czy Davos Seaworth dotrwa do końca serialu, czy Arya i Sansa zostaną mścicielkami, które w stylu „Ocean’s Eleven” będą eliminowały najbardziej śliskie postaci z Westeros i czy Jon Snow i Daenerys zwrócą się przeciwko sobie, kiedy odkryją, że są rodziną i wezmą udział w wielkiej „Bitwie Byłych”. Cunningham oczywiście na żadne z tych pytań nie odpowiedział konkretnie, ale nikt nie spodziewał się chyba, że będzie inaczej. Całe wideo możecie zobaczyć poniżej:

Jak widać, ze wszystkich przedstawionych teorii, Cunninghamowi najbardziej spodobała się ta dotycząca zakończenia historii Ser Davosa, w ramach którego miałby ponownie zostać przemytnikiem. Tyle, że tym razem z Tyrionem Lannisterem u boku.

Choć wszystkie te domysły odnośnie ostatniego sezonu serialu wydają się być niedorzeczne, fani „Gry o tron” już nie raz popisali się doskonałą dedukcją, dlatego kto wie… Może jeszcze przyjdzie nam oglądać Ser Davosa i Tyriona odpływających wspólnie w stronę zachodzącego słońca. Wszystko okaże się w 2019 roku, kiedy na ekrany powróci „Gra o tron” ze swoim najbardziej epickim, finałowym sezonem.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.