"Stranger Things" skończy się po 3. sezonie? Millie Bobby Brown zaniepokoiła fanów

Kamil Kacperski
15.11.2018 11:24
"Stranger Things" skończy się po 3. sezonie? Millie Bobby Brown zaniepokoiła fanów Fot. kadr z serialu

Aktorka podzieliła się w połowie listopada 2018 roku serią zdjęć i filmików na Instagramie, w których żegnała się z innymi członkami obsady. Dziewczyna zachowuje się na nich bardzo emocjonalnie, co spowodowało zaniepokojenie wśród fanów "Stranger Things", którzy spodziewają się najgorszego. 

Zdjęcia do 3. sezonu "Stranger Things" zakończyły się w połowie listopada 2018 roku. David Harbour kazał fanom na Instagramie pożegnać się z jego wąsem, natomiast Millie Bobby Brown... pożegnała się z serialem? Do takich wniosków doszli niektórzy fani, którzy w taki sposób zinterpretowali ostatnią działalność młodej aktorki na mediach społecznościowych. 

Brown udostępniła na Instagram Stories serię wideo i filmików, w których bardzo emocjonalnie żegnała się z członkami obsady i ekipy "Stranger Things". Na jednym ze zdjęć obok płaczącej nastolatki widzieliśmy Noah Schnappa (Will Byers) i Sadie Sink (Max Mayfield), a samo foto aktorka opisała słowami "miłości mojego życia". Seria została zakończona zdjęciem, na którym Brown przytula Sink:

Mówiąc "do widzenia", przytuliłam moją najlepszą przyjaciółkę najmocniej, jak tylko mogłam i powiedziałam jej, że ją kocham. Moja siostra na zawsze.

Czy Stranger Things skończy się po 3. sezonie?

Taka emocjonalność ze strony aktorki spowodowała, że fani są zaniepokojeni, iż serial "Stranger Things" skończy się po emisji 3. sezonu. Istnieje również możliwość, że to przygoda Brown z produkcją Netfliksa dobiegła końca i w nowych epizodach serialu zobaczymy śmierć popularnej Jedenastki. Jedno jest pewne - obydwa scenariusze byłyby bardzo nieprzyjemne dla fanów przygód nastolatków z Hawkins. 

Fanów uspokoił jednak wspomniany David Harbour. Aktor przyznał w wywiadzie z portalem CNET, że wie jak skończy się historia jego bohatera, szeryfa Hoppera i zaznaczył, iż jego zdaniem serial doczeka się przynajmniej jeszcze jednego sezonu, w którym również i widzowie będą mieli okazję być świadkami końca przygód stróża prawa:

Tak jak oryginalna trylogia "Gwiezdnych wojen" ma pewien szkielet i opowiada jedną historię, tak samo kolejne części "Stranger Things", czy to sezon 4, czy sezon 5, są ze sobą blisko połączone. Przynajmniej ja to tak rozumiem. 

Kiedy premiera 3. sezonu Stranger Things?

Warto również wspomnieć, że twórcy serialu, Bracia Duffer, wspomnieli w 2018 roku, że "Stranger Things" skończy się prawdopodobnie dopiero po 4. lub 5. sezonie. Dlatego scenariusz zakładający, iż Jedenastka zginie w 3. sezonie produkcji wydaje się bardziej prawdopodobny, niż ten, który zakłada, iż cały twór Netfliksa miałby się skończyć po nadchodzących odcinkach.

Cóż, wygląda na to, że prawdy dowiemy się prawdopodobnie dopiero po premierze 3. sezonu "Stranger Things", która planowana jest na lato 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.