Czy na plakacie finału "Gry o tron" ukryto losy jednej z czołowych postaci?

Sergiusz Kurczuk
04.03.2019 11:48
Czy na plakacie finału "Gry o tron" ukryto losy jednej z czołowych postaci? Fot. materiały promocyjne

Twórcy 8. sezonu "Gry o tron" zaprezentowali 20 plakatów z najważniejszymi postaciami serialu. Wśród nich znalazł się Jon Snow, w którego wciela się Kit Harrington. Czy zdradzono, co go czeka?

Do premiery ostatniego sezonu serialu HBO "Gra o tron" pozostało już kilka tygodni. Żeby umilić oczekiwania fanów, twórcy zdecydowali się zaprezentować 20 plakatów, przedstawiających głównych bohaterów adaptacji proza George'a R.R. Martina. Od dawna internet zalewa fala teorii fanowskich, dotyczących fabuły serialu. Dołączyła nowa, oparta na jednej z grafik, przedstawiających Jona Snow. Co czeka jednego z głównych bohaterów "Gry o tron"?

"Gra o tron" sezon 8 - czy plakat zdradza losy Jona Snow?

Duża ilość plakatów 8. sezonu "Gry o tron" na pewno ucieszyła miłośników serialu. Ponownie mogli zobaczyć ulubionych bohaterów takich jak Daenerys, Jon, Tyrion, Cersei, Nocny Król, Jamie Lannister, czy Melisandre. Co ciekawe wszyscy siedzą na Żelaznym tronie, więc potencjalnie każda z postaci ma szansę zostać królem lub królową Westeros. Fanów zaciekawił jednak sposób ukazania Jona Snow.

Przeczytaj także

Grany przez Kita Haringtona bękart Starków w ostatnim sezonie okazał się zaginionym potomkiem Targaryenów. Jest też jedną z centralnych postaci "Gry o tron". Wielu widzów serialu przewiduje, że bohater może zostać nowym władcą Siedmiu Królestw. Oczywiście może się tak stać, ale czy jego władza utrzyma się długo? Według niektórych fanów twórcy plakatu Jona ukryli, co czeka go w 8 sezonie "Gry o tron". Snow został ukazany bardzo podobnie jak Eddard Stark, w którego wcielił się Sean Bean. Lord północy, który przez chwilę był namiestnikiem tronu, został zgładzony w wyniku politycznych intryg Lannisterów.

Gra o tron Fot. foto: materiały promocyjne

Przez większość życia Jon uważał, że jest bękartem Starka. W wielu momentach do złudzenia przypominał swojego przyszywanego ojca. Czy skończy tak jak on? A może to jedynie zbieg okoliczności lub sposób oddania hołdu 1. sezonowi serialu?

"Gra o tron" sezon 8 - kiedy premiera?

Odpowiedzi na te pytania poznamy już niedługo. Serial trafi na stacje HBO i aplikację HBO GO już 15 kwietnia 2019 roku. Twórcy zapowiedzieli jedynie 6 odcinków, ale każdy z nich będzie trwał około półtorej godziny.

>>Zobacz też: Kiedy zacząć oglądanie "Gry o tron", żeby wyrobić się przed premierą 8. sezonu?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.