08.07.2019 15:26

Czy powstanie 4. sezon "Stranger Things"?

Choć od premiery 3. sezonu "Stranger Things" minęło zaledwie kilka dni, fani już zastanawiają się, czy powstanie 4. seria. Czy jest na to realna szansa?

Foto: materiały prasowe
Foto: materiały prasowe

Trzeci sezon "Stranger Things" w końcu pojawił się na platformie Netflix. Wszyscy fani binge-watchingu mają już seans za sobą i zadają sobie pytanie, co dalej? Czy powstanie 4. sezon serialu? Okazuje się, że jest na to realna szansa.

Czy powstanie 4. sezon "Stranger Things"?

Choć nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, a platforma Netflix milczy na ten temat, istnieje szansa, że otrzymamy 4. sezon "Stranger Things". Bracia Duffer (twórcy serialu) jeszcze przed premierą 2. sezonu zapowiadali, że planują "Stranger Things" jako 4-sezonową produkcję. Nie tak dawno temu udzielili również wywiadu portalowi Vulture, w którym stwierdzili:

"

Nie wiemy, czy możemy usprawiedliwiać to, że coś złego dzieje się bohaterom średnio raz do roku. Zakładamy, że będzie to historia czterosezonowa. "

Z kolei Shawn Levy - producent i reżyser serialu stwierdził jeszcze w 2018 roku, że 4. sezon "Stranger Things" na pewno powstanie. Dodał również, że jego zdaniem powstać może łącznie nawet 5 sezonów, co z pewnością ucieszyłoby fanów.

Foto: Netflix
Foto: Netflix
Przeczytaj także Gwiazda "Stranger Things" zasugerowała los jednego z bohaterów. Czy powróci w 4. sezonie?

Głos w sprawie zabrała również odtwórczyni roli Jedenastki - Millie Bobby Brown. W rozmowie z Entertainment Weekly młoda aktorka wyznała:

"

Bracia Duffer są dla mnie jak starci bracia, więc ciągle do nich dzwonię i jak najbardziej staram się wyciągnąć z nich jakieś wskazówki [w kwestii 4. sezonu - przy. red.]. Wiem co nieco, ale nic konkretnego, ani nic, o czym mogłabym wam powiedzieć. Gdyby powstał 4. sezon bylibyśmy zachwyceni i podekscytowani, ale narazie skupiamy się na sezonie 3. i tym, jak odbiorą go widzowie. "

"Stranger Things" - obsada, gdzie oglądać?

Wszystkie dotychczasowe odcinku serialu "Stranger Things" znajdziecie na Netfliksie. W produkcji wystąpili między innymi Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Winona Ryder, David Harbour, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp oraz Natalia Dyer.

Zobacz też: Gwiazdy "Stranger Things" o pracy nad serialem i nowym sezonie. "Nasi bohaterowie dorośli" [WYWIAD]

Tagi: Stranger Things Netflix