02.07.2018 15:31

Czy scenarzystka netfliksowego „Wiedźmina” zdradziła datę rozpoczęcia zdjęć do serialu?

Szefowa produkcji i scenarzystka netfliksowej produkcji jest bardzo aktywną użytkowniczką Twittera - tym razem Lauren Hissrich umieściła na nim zdjęcie z wakacji, w którym prawdopodobnie zdradziła czas realizacji zdjęć serialu „Wiedźmin”.

Czy scenarzystka netfliksowego „Wiedźmina” zdradziła datę rozpoczęcia zdjęć do serialu?
foto: materiały prasowe

Lauren Hissrich jest prawdziwą skarbnicą wiedzy i przecieków dotyczących „Wiedźmina”. Scenarzystka i showrunnerka produkcji lubi chwalić się postępami w przygotowywaniu serialu na podstawie twórczości od Sapkowskiego - raz przekazuje, że ukończyła scenariusz do odcinka pilotażowego, potem prezentuje cały zespół, który pomoże jej napisać „Wiedźmina”, a potem zdradza, że niedługo ruszą castingi, które zadecydują o tym, kto wcieli się w Geralta i resztę głównych postaci.

Kobieta nawet korzystając z dobrej pogody nie zapomina o netfliksowej produkcji - w niedziele 1 lipca 2018 roku podzieliła się zdjęciem, na którym widzimy jak Hissrich zażywa kąpieli słonecznej. Udostępnione przez nią foto podpisała następująco:

"

Niedzielne letnie wibracje, które będę sobie mocno przypominała, gdy będziemy kręcili „Wiedźmina” w środku zimy w centralnej Europie. "

Zdjęcia do Wiedźmina ruszą zimą 2018 roku?

Wygląda na to, że nagrania do „Wiedźmina” ruszą szybciej niż byśmy się tego spodziewali. Według informacji udostępnionych przez Hissrich zdjęcia na pewno będą realizowane już zimą 2018 roku. Kto wie, być może ruszą nawet wcześniej. To oznacza, że ogłoszenia castingowe poznamy jeszcze przed końcem 2018 roku, co na pewno będzie szczęśliwą wiadomością dla fanów Geralta, Yen, Ciri i reszty wiedźmińskiej bandy.

Fani „Wiedźmina” od momentu ogłoszenia pracy nad serialem zachodzą w głowę, kogo zobaczą w roli takich postaci jak Geralt, Yennefer czy Triss. Postanowiliśmy nawet zapytać Was w naszej sondzie, którzy aktorzy najlepiej wypadliby jako bohaterowie świata Sapkowskiego. W serialu obsadziliście Madsa Mikkelsena w roli tytułowej, Evę Green jako Yennefer i Eleanor Tomlinson jako Triss. Czy te przewidywania się sprawdzą?

Nieznana data premiery serialu Wiedźmin

Produkcja, którą wyreżyseruje Tomasz Bagiński, cały czas jest owiana tajemnicą. Zrealizowany na zlecenie serwisu Netflix „Wiedźmin” będzie liczył 8 odcinków. Premiera serialu jest planowana na rok 2019, więc na „Wiedźmina” będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. 

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix