29.05.2018 13:19

Czy w 7. sezonie serialu „Arrow” pojawi się Blue Beetle?

Takie teorię obiegły internet po tym, jak CW opublikowało krótkie opisy nowych postaci, które pojawią się w nadchodzącym sezonie przygód Green Arrowa i spółki.

Blue Beetle
foto: materiały prasowe

Według informacji z portalu HeroicHollywood.com, w 7. sezonie serialu „Arrow” pojawią się 3 nowe postaci, z czego tylko dwie zostały scharakteryzowane przez stację telewizyjną CW. Opis jednej z nich spowodował, że odezwały się głosy, które zaczęły przypuszczać, że następnych odcinkach przygód Olivera Queena pojawi się znany bohater DC o pseudonimie Blue Beetle.

Chodzi konkretnie o Teda Korda, który był jedną z osób używających mocy skarabeusza charakteryzujących postać Blue Beetle. Według That Hashtag Show, jedna z nowych postaci, zwana „Daniel Porter” może się okazać tak naprawdę Tedem Kordem:

"

To inteligentny, homoseksualny przedsiębiorca, którego ogromna kreatywność przyniosła mu sukces w biznesie. Niestety, mężczyzna przeżył wiele tragicznych momentów w swoim życiu i staje się zamknięty w sobie, co powoduje, że ciężko mu nawiązywać kontakty z nowymi osobami. "

Ted Kord/Blue Beetle w 7. sezonie serialu „Arrow”?

Według teorii, imię Daniel Porter ma być jedynie przykrywką, by na kilka miesięcy przed premierą kolejnych odcinków nie zdradzać, że w nowym sezonie pojawi się tak znana postać z komiksów DC. Tezę ma również potwierdzać fakt, że postaci wspominały już w poprzednich epizodach o Tedzie i jego firmie, zatem ktoś taki istnieje w serialowym świecie Green Arrowa i przyjaciół. 

Wśród kolejnych postaci, które zawitają w 7. sezonie „Arrowa” znajdziemy Konomi Rhodesa, o którym na razie nie wiemy nic, a także Jessie Bowden, która będzie ambitną i młodą funkcjonariuszką sekcji anty-mścicielskiej Departamentu Policji Star City:

"

Jest młodym rekrutem Departamentu Policji Star City. Jest wysportowana, zabawna oraz inteligentna. Ale pod jej młodzieżową i pozytywną powłoką znajduje się kobieta, która ma szczerze dosyć mścicieli w Star City i jest w stanie zrobić wszystko, by pozbyć się ich ze swojego miasta. "

Dziennikarze z Heroic Hollywood i That Hashtag Show przypuszczają, że Jessie Bowden będzie całkowicie nową postacią, stworzoną tylko na potrzeby serialu CW. Dopuszczają jednak możliwość, że kobieta okaże się być jedną z zapomnianych, czy mniej znanych postaci z uniwersum DC, której zmieniono imię. O tym przekonamy się w październiku 2018 roku, kiedy produkcje CW powrócą na antenę z nowymi odcinkami, a wśród nich „Legends of Tomorrow”, w którym wystąpi John Constantine.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale DC Comics Arrow