16.07.2018 10:39

Czy w 8. sezonie „Gry o Tron” zobaczymy pojedynek między Górą a Ogarem?

Aktor wcielający się w Górę, Hafþór Júlíus Björnsson, pokazał na Instagramie zdjęcie w make-upie, a następnie zaczął pod postem odpowiadać na pytania fanów. Zdradził w nich, że jego ulubiona scena pojawi się dopiero w 8. sezonie „Gry o Tron”.

Czy w 8. sezonie „Gry o Tron” zobaczymy pojedynek między Górą a Ogarem?
foto: kadr z wideo

Hafþór Júlíus Björnsson to światowej sławy strongman oraz aktor, który wciela się w Górę w serialu „Gra o Tron”. Tej produkcji chyba nie trzeba nikomu przedstawiać - w końcu to od ostatnich kilku lat najpopularniejszy serial na świecie. Fani z niecierpliwością wyczekują na 8. sezon „Gry o Tron”, który będzie krwawy, a także rzekomo ma pokazać niecodzienne sojusze.

Widzowie nie czekają jednak tylko na zakończenie wątków Jona Snowa, Daenerys, czy Tyriona Lannistera. Wielu z nich wyczekuje bratobójczego pojedynku między ser Gregorem Cleganem i Sandorem Cleganem, znanymi szerzej pod pseudonimami Góra i Ogar. W początkowych odcinkach serialu dowiedzieliśmy się, że to Gregor jest odpowiedzialny za oszpecenie brata ogniem, czego Sandor mu nigdy nie wybaczył. Ogar zapowiedział, że w końcu się zemści na Górze.

Czy w GOT8 będzie pojedynek między braćmi Clegane?

Wiele wskazuje na to, że nareszcie się tego pojedynku doczekamy. Hafþór Júlíus Björnsson, który wciela się w Górę, pokazał na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy go w make-upie ser Gregora Clegane'a:

Sekcja komentarzy pod tym postem szybko zamieniła się w krótką sesję Q&A, w której Björnsson odpowiadał na gorące pytania fanów. Jedno z nich brzmiało: „którą scenę ze swoim udziałem lubisz najbardziej?”. Aktor szybko napisał, że to scena pochodząca z 8. sezonu „Gry o Tron”. To oczywiście spotkało się z zachwytem fanów, którzy stwierdzili, że jest to potwierdzenie pojedynku między braćmi Clegane.

Gra o Tron s8 - kiedy premiera?

Możemy być pewni, że w tym starciu byłby tylko jeden zwycięzca, bo ani Góra, ani Ogar nie oszczędziliby przegranego. Czy fani doczekają się tego pojedynku? Tego dowiemy się dopiero w ostatnim, 8. sezonie „Gry o Tron”, który pojawi się na antenie HBO w 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Gra o tron Gra o tron: sezon 8