DC pokazało zwiastun animowanego serialu „Harley Quinn”. W roli głównej Kaley Cuoco z „Teorii wielkiego podrywu”

Kamil Kacperski
04.10.2018 14:40
Harley Quinn|undefined Fot. kadr z wideo

Sama produkcja będzie przeznaczona dla widzów dorosłych. Ukochanej Jokera będzie towarzyszyła Poison Ivy, a gościnnie wystąpi Batman. Zobaczcie wideo. 

Z okazji nowojorskiego Comic-Conu, DC postanowiło zaskoczyć fanów - oprócz pokazu pierwszych 2 odcinków serialu „Titans”, Detective Comics zaprezentowało kolejną produkcję przeznaczoną ekskluzywnie na ich platformę streamingową DC Universe. Owym tytułem jest animacja „Harley Quinn”. Dowiedzieliśmy się, że główną rolę zagra Kaley Cuoco, znana szerzej jako Penny z „Teorii wielkiego podrywu”, a samej antybohaterce będzie towarzyszyła Poison Ivy. 

Trwające niecałą minutę wideo zostało udostępnione przez Warner Bros. TV. Harley łamie w nim 4. ścianę, naśmiewając się z anulowanego serialu animowanego o Deadpoolu, tłumaczy, że jej serial będzie pełen „niepotrzebnej przemocy, komedii i akcji”, a na końcu cieszy się ze swojego świecącego logo. Zobaczcie sami:

Nowy serial o Harley Quinn

Już na początku możemy zauważyć, że Harley będzie pozytywną częścią duetu - Ivy twierdzi, że ludzie i tak będą hejtowali, czegokolwiek dziewczyny by nie zrobiły. Scenarzystom nie zabrakło też dystansu do samych siebie - Ivy pyta się Harley, czy aby na pewno serial nie będzie „smutny, mroczny i przygnębiający, wiesz, tak jak w DC?”, na co była psychiatra zakłopotana odpowiada jej, że nie, ale „to jest i tak bardzo dobry sposób na robienie filmów i seriali”. W międzyczasie pojawia się też Batman, który szybko psuje humor kobietom. 

Oprócz Kaley Cuoco w serialu wystąpią m.in. Alan Tudyk, Lake Bell, Ron Funches, JB Smoove, Jason Alexander, Wanda Sykes, Giancarlo Esposito , Natalie Morales, Jim Rash, Diedrich Bader, Tony Hale i Chris Meloni. Na razie niestety nie znamy daty premiery „Harley Quinn”, ale po tym pierwszym zwiastunie wygląda na to, że warto czekać na serial. Będziecie go oglądali?

DC na New York Comic-Con

Co jeszcze pokazało DC? Tak jak wspomnieliśmy, zaprezentowano pierwsze dwa odcinki „Titans”, a oprócz tego przedstawiono nowych członków obsady „Doom Patrol” - Brandon Fraser (aktor wciela się w Robotmana) przedstawił Mata Bomera, który zagra Negative Mana (nie mylić z Mr. Negativem, złoczyńcą Spider-Mana).

Kolejne filmy DC

Zgodnie z informacjami WB, premiera „Birds of Prey” odbędzie się 7 lutego 2020 roku. Innymi zapowiedzianymi filmami DC są „Aquaman”, którego premiera odbędzie się 21 grudnia 2018 roku, „Shazam!”, który pojawi się 5 kwietnia 2019 roku oraz „Wonder Woman 1984”, której premiera planowana jest na listopad 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.