Daniel Radcliffe zostanie nowym superbohaterem Marvela? Gwiazdor "Harry'ego Pottera" odniósł się do informacji na ten temat

20.02.2020 12:44
Daniel Radcliffe zostanie nowym superbohaterem Marvela? Gwiazdor "Harry'ego Pottera" odniósł się do informacji na ten temat Fot. Everett Collection/East News

Od jakiegoś czasu plotkuje się, że odtwórca Harry'ego Pottera - Daniel Radcliffe wcieli się w Moon Knighta - superbohatera Marvela, który dostanie własny serial na platformie Disney+. 

W 2019 roku Marvel Studios potwierdziło, że niebawem powstanie aktorski serial o zamaskowanym herosie znanym jako Moon Knight. Szybko zaczęły pojawiać się spekulacje dotyczące tego, kto wcieli się w bohatera z komików Marvela. Jednym z branych pod uwagę aktorów był gwiazdor serii "Harry Potter" - Daniel Radcliffe. Co o serialu "Moon Knight" ma do powiedzenia sam zainteresowany?

Daniel Radcliffe jako "Moon Knight"?

Informację na temat angażu Radcliffa do głównej roli w serialu "Moon Knight" przekazał Daniel Richtman - niezależny dziennikarz, który w przeszłości potwierdził kilka filmowych plotek na długo przed przekazaniem ich oficjalnie do wiadomości publicznej.

Przeczytaj także

Niestety brytyjski aktor zdementował swój udział w serialu Marvela w rozmowie z portalem Coming Soon.

Jeśli kiedykolwiek miałbym wrócić do jakiejś serii myślę, że scenariusz musiałby być na poziomie wyższym, niż wszystkie filmy, w których brałem udział. Zanim podpiszesz umowę na wieloletnią współpracę, musisz być pewien, że będziesz to kochał przez cały ten czas. Nie jestem przeciwny braniu w przyszłości udziału w jakiejkolwiek serii. To mogłoby być fajne. Ale pogłoski o serialu "Moon Knight" nie są prawdziwe. Oficjalnie mogę je zdementować. Nic mi na ten temat nie wiadomo.

Oczywiście zdarzały się sytuacje, w których główna gwiazda dołączała do obsady na stosunkowo późnym etapie prac, ale w tym wypadku tak raczej nie jest. Niestety wszyscy fani "Harry'ego Pottera" będą zasmuceni, że odtwórca młodego czarodzieje jednak nie zagra superbohatera Domu Pomysłów. Teraz pytanie brzmi: kto wcieli się w Moon Knighta?

Przeczytaj także

"Moon Knight" - kiedy premiera?

Przedstawiciele Marvel Studios potwierdzili, że zobaczymy serial o tajemniczym herosie podczas D23 Expo 2019. Na razie nie zdradzono daty premiery "Moon Knighta". Pierwszym serialem Marvela będzie "Falcon and the Winter Soldier", który zadebiutuje w sierpniu 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Marvel przygotowuje własną wersję "Harry'ego Pottera"?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.