20.02.2020 12:44

Daniel Radcliffe zostanie nowym superbohaterem Marvela? Gwiazdor "Harry'ego Pottera" odniósł się do informacji na ten temat

Od jakiegoś czasu plotkuje się, że odtwórca Harry'ego Pottera - Daniel Radcliffe wcieli się w Moon Knighta - superbohatera Marvela, który dostanie własny serial na platformie Disney+. 

Daniel Radcliffe
foto: Everett Collection/East News

W 2019 roku Marvel Studios potwierdziło, że niebawem powstanie aktorski serial o zamaskowanym herosie znanym jako Moon Knight. Szybko zaczęły pojawiać się spekulacje dotyczące tego, kto wcieli się w bohatera z komików Marvela. Jednym z branych pod uwagę aktorów był gwiazdor serii "Harry Potter" - Daniel Radcliffe. Co o serialu "Moon Knight" ma do powiedzenia sam zainteresowany?

Daniel Radcliffe jako "Moon Knight"?

Informację na temat angażu Radcliffa do głównej roli w serialu "Moon Knight" przekazał Daniel Richtman - niezależny dziennikarz, który w przeszłości potwierdził kilka filmowych plotek na długo przed przekazaniem ich oficjalnie do wiadomości publicznej.

Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe
Przeczytaj także Daniel Radcliffe superbohaterem Marvela? W kogo wcieli się odtwórca Harry'ego Pottera?

Niestety brytyjski aktor zdementował swój udział w serialu Marvela w rozmowie z portalem Coming Soon.

"

Jeśli kiedykolwiek miałbym wrócić do jakiejś serii myślę, że scenariusz musiałby być na poziomie wyższym, niż wszystkie filmy, w których brałem udział. Zanim podpiszesz umowę na wieloletnią współpracę, musisz być pewien, że będziesz to kochał przez cały ten czas. Nie jestem przeciwny braniu w przyszłości udziału w jakiejkolwiek serii. To mogłoby być fajne. Ale pogłoski o serialu "Moon Knight" nie są prawdziwe. Oficjalnie mogę je zdementować. Nic mi na ten temat nie wiadomo. "

Oczywiście zdarzały się sytuacje, w których główna gwiazda dołączała do obsady na stosunkowo późnym etapie prac, ale w tym wypadku tak raczej nie jest. Niestety wszyscy fani "Harry'ego Pottera" będą zasmuceni, że odtwórca młodego czarodzieje jednak nie zagra superbohatera Domu Pomysłów. Teraz pytanie brzmi: kto wcieli się w Moon Knighta?

Daniel Radcliffe w filmie
Daniel Radcliffe w filmie
Przeczytaj także Daniel Radcliffe ucieka z więzienia w zwiastunie "Escape from Pretoria" [WIDEO]

"Moon Knight" - kiedy premiera?

Przedstawiciele Marvel Studios potwierdzili, że zobaczymy serial o tajemniczym herosie podczas D23 Expo 2019. Na razie nie zdradzono daty premiery "Moon Knighta". Pierwszym serialem Marvela będzie "Falcon and the Winter Soldier", który zadebiutuje w sierpniu 2020 roku.

X-Men vol. 3 #3
X-Men vol. 3 #3
Przeczytaj także "Moon Knight" - czy w serialu Marvela zadebiutuje Drakula?

Zobacz też: Marvel przygotowuje własną wersję "Harry'ego Pottera"?

Tagi: Seriale Harry Potter Daniel Radcliffe Marvel Disney Plus