Daredevil powróci wcześniej, niż się spodziewaliśmy? Przecieki daty premiery 3. sezonu serialu Netfliksa

Sergiusz Kurczuk
12.09.2018 11:44
Daredevil powróci wcześniej, niż się spodziewaliśmy? Przecieki daty premiery 3. sezonu serialu Netfliksa Fot. materiały promocyjne

Kiedy zadebiutuje 3. sezon serialu „Daredevil”? Według najnowszych informacji już niedługo. 

Dopiero, co fani adaptacji komiksów Marvela mieli okazję obejrzeć 2. sezon przygód Iron Fista. Według najnowszych informacji niebawem zobaczymy kontynuację historii o Daredevilu. 3. sezon serialu platformy Netflix zbliża się wielkimi krokami. I chociaż plotkowano, że premiera  „Daredevila” ma się odbyć jeszcze w roku 2018, niewiele fanów spodziewało się, że stanie się to na początku jesieni. W sieci pojawił się przeciek, zdradzający dokładną datę 3. sezonu serialu „Daredevil”.

„Daredevil” sezon 3. - kiedy premiera?

Do tej pory Netflix był dość powściągliwy w promowaniu powrotu obrońcy Hell's Kitchen. Pojawiło się jedynie animowane zdjęcie przedstawiająca Matta Murdocka (Charlie Cox).

Fani seriali na podstawie komiksów Marvela, którzy widzieli do końca 2. sezon „Iron Fista” dostali niespodziankę w postaci ukrytej sceny - teasera zapowiadającego powrót Daredevila.

Nikt jednak nie spodziewał się, że serial trafi na platformę Netflix kilka tygodni po premierze przygód Danny'ego Randa. 

Użytkownicy portalu Reddit zamieścili print screen z tajskiego Twittera Netfliksa, na którym zaprezentowano wyżej wspomniany teaser. W treści tweeta zapowiedziano, że serial trafi na platformę już 19 października 2018 roku. 

Daredevil sezon 3 Fot. foto: print screen z Netflix /Twitter

Co ciekawe post został skasowany. Całkiem możliwe, że informacja o dacie premiera znalazła się na profilu tajskiego Netfliksa przez przypadek. Kiedy autor tweeta zdał sobie sprawę z pomyłki, usunął go, by nie zdradzić informacji o dacie premiery przedwcześnie. W Internecie jednak nic nie ginie. 

Na razie nie pojawiło się żadne oficjalne oświadczenie ze strony Netfliksa i Marvela. Pozostaje nam czekać na potwierdzenie daty premiery 3. sezonu „Daredevila”. W nowej odsłonie przygód Człowieka bez Strachu ponownie powróci Kingpin (Vincent D’Onofrio). Zapowiedziano również serialowy debiut jednego z największych przeciwników Daredevila - Bullseye'a. Obecnie trwają prace nad kolejnym serialem Netfliksa na podstawie Marvel Comics. Chodzi o 2. sezon „Punishera”. Na razie nie wiadomo, kiedy ponownie zobaczymy Franka Castle'a w akcji. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.