24.11.2017 11:18

Darmowe pokazy 5. sezonu „Wikingów” w kinach Helios

2 pierwsze odcinki 5. sezonu „Wikingów” już 30 listopada 2017 roku trafią na ekrany kin sieci Helios. Pokazy są bezpłatne, ale obowiązuje limit miejsc. 

Darmowe pokazy 5. sezonu „Wikingów” w kinach Helios
foto: kadr z serialu Wikingowie

Na kolejny sezon serialu „Wikingowie” czeka wierna rzesza fanów. Produkcja kanału History powróci już 30 listopada 2017 roku. Dzięki sieci kin Helios, zamiast oglądać krwawe dzieje skandynawskich przodków siedząc na kanapie przed telewizorem, można wybrać się do kina. W dniu telewizyjnej premiery „Wikingów” na terenie całej Polski odbędą się darmowe pokazy. Seans wypełnią 2 pierwsze odcinki nowego sezonu. 

Żeby obejrzeć „Wikingów” na kinowej sali trzeba liczyć na łut szczęścia i punktualność. Liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli chcecie wybrać się na bezpłatny pokaz, wystarczy, że zarejestrujecie się na oficjalnej stronie sieci Helios. Następnie z wydrukowanym zaproszeniem należy stawić się w jednym z kin. Niestety obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

„Wikingowie” zadebiutowali na stacji History w 2013 roku. Od tej pory cieszą się niespadającą popularnością. Serial łączy prawdę historyczną z emocjonującymi kulisami walki o władzę nad północnymi terenami Europy. Oto opis 5. sezonu, znajdujący się na stronie kin Helios:

"

Sezon piąty „Wikingów” zaczyna się od objęcia dowództwa nad Wielką Armią Pogan przez Ivara, podczas gdy Lagertha panuje jako królowa Kattegat. Zamordowanie przez Ivara jego brata Sigurda skutkuje całą serią krwawych bitew, a synowie Ragnara rozważają kolejne posunięcia po pomszczeniu ojca. "

Zapowiada się emocjonująco, tym bardziej że w nowym sezonie powróci bohaterka grana przez Katheryn Winnick. Chociaż wojowniczka początkowo była krytykowana przez widzów, nowe badana archeologiczne potwierdziły udział kobiet w walkach Wikingów. Co przyniosą nadchodzące krwawe bitwy? Dowiemy się już niedługo.  

Wybierzesz się na pokaz 5. sezonu „Wikingów”?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Wikingowie