Daryl gotowy do zabijania swoich wrogów we fragmencie 8. sezonu „The Walking Dead”

Sergiusz Kurczuk
20.10.2017 11:20
Daryl gotowy do zabijania swoich wrogów we fragmencie 8. sezonu „The Walking Dead” Fot. kadr z serialu

Premiera 8. sezonu „The Walking Dead” zbliża się powoli jak żywy trup. W sieci ukazał się fragment 100. odcinka serialu, który jest jednocześnie rozpoczęciem nowej serii. 

„The Walking Dead” od lat podbija serca (a może raczej mózgi?) miłośników zombie na całym świecie. Adaptacja komiksu Roberta Kirkmana doczekała się 8. sezonu. Jego pierwszy odcinek będzie podwójnym świętem dla fanów „Żywych trupów”, bo oprócz rozpoczęcia nowego sezonu, jest również 100. epizodem. Twórcy już zapowiedzieli, że widzów czeka wiele odniesień do wydarzeń z poprzednich sezonów. Podczas San Diego Comic Con 2017, zaprezentowano ponad 5-minutowy zwiastun nowej serii. Od dawna wiadomo, że już 22 października 2017 roku rozpocznie się krwawa wojna pomiędzy Neganem i jego ludźmi, a resztą ocalałych w apokalipsie zombie. Serial słynie z zaskakujących śmierci ulubionych bohaterów. Może nie przebija w tym „Gry o tron”, ale podczas starcia z obecnym głównym czarnym charakterem, na pewno pojawią się ofiary również po stronie protagonistów.

Aktor Norman Reedus, który wciela się w Daryla, zapowiedział, że jego postać jest gotowa, by zabić swoich wrogów. Pół ostatniego sezonu spędził w lochu Negana, jako jego niewolnik. Czas na krwawą zemstę. Reedus opowiedział o pragnieniu wyrównania porachunków ze swoimi wrogami w wywiadzie dla Entertainment Weekly. 

Zemsta tkwiła w jego umyśle przez cały rok. Jest gotowy, by zabić wszystkich, bez względu na to, co powie grupa, bez względu na to, co powie ktokolwiek. Podchodzi do życia w stylu: „E, pieprzyć to. I tak wszyscy umrą”. Jest bardzo skupiony na zemście.

Nastawienie Daryla pojawia się we fragmencie odcinka z nadchodzącego sezonu, który pojawił się w sieci. Widzimy w nim grupę ocalonych, w tym Daryla, którzy przygotowują się do wielkiej wojny. Oczywiście nie mogą zapomnieć o nękających ich zombie

Oprócz Reedusa w serialu występują Andrew Lincoln, Lauren Cohan, Chandler Riggs, Danai Gurira, Melissa McBride, Lennie James, Alanna Masterson, Josh McDermitt, Christian Serratos, Seth Gilliam, Ross Marquand, Austin Amelio, Tom Payne, Xander Berkeley, Khary Payton i Jeffrey Dean Morgan. Kogo widzowie będą opłakiwać tym razem?

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.