David Beckham gwiazdą nowego dokumentu Netfliksa. Opowie o życiu emerytowanego sportowca
30.10.2020 14:59
David Beckham gwiazdą nowego dokumentu Netfliksa. Opowie o życiu emerytowanego sportowca Fot. Paolo Bona/Shutterstock.com

Globalna ikona piłki nożnej, David Beckham zabierze nas do swojego świata. Były piłkarz wraz z rodziną zgodzili się na wystąpienie w serialu dokumentalnym Netfliksa.

Netflix na razie nie zaprzeczył, ale też nie potwierdził informacji podanych przez The Sun. Według nich, Beckham wraz ze Studio 99 mają być producentami projektu, a ten będzie się opierał na "intymnych nagraniach z małych kamer", umieszczonych w domu "Becksa" i jego żony, Victorii. Informację podał też portal Deadline, który słynie z rzetelności.  

David Beckham bohaterem nowego dokumentu Netfliksa

Program dokumentalny ma być bardzo szczery i prawdziwy, korzystając z archiwum Beckhamów, udostępnionego przez rodzinę piłkarza. Opowie nie tylko o jego sportowej karierze, ale też zajmie się dokonaniami jego żony Victorii, a także ich 4 dzieci. 

Przeczytaj także

Ekipa operatorów będzie również podążała za Davidem Beckhamem w trakcie życia codziennego, kiedy to mężczyzna zarządza swoimi firmami oraz udziela się charytatywnie. W tym również pojawią się wątki związane z jego nową drużyną piłkarską, Interem Miami.

Deadline informuje, że gościnnie mają się również pojawiać przyjaciele-celebryci Beckhamów, wśród których jest m.in. James Corden. 

Przeczytaj także

Niestety, na razie nie znamy daty premiery programu. Dopóki Netflix nie potwierdzi jego powstania, to w ogóle nie wiemy, czy takowy program zostanie w ogóle zrealizowany.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.