David Harbour jako własny ojciec w paradokumencie Netfliksa "Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein"

03.07.2019 15:43
David Harbour jako własny ojciec w paradokumencie Netfliksa "Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein" Fot. kadr z filmu Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun mockumentu pod tytuem "Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein", w którym gra gwiazdor "Stranger Things" - David Harbour.

Każdy fan Davida Harboura wie, że aktor znany z serialu "Stranger Things" i ostatniej wersji "Hellboya" lubi sobie pożartować. Nic dziwnego, że zagrał główną rolę w paradokumentalnym filmie Netfliksa "Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein". W sieci zaprezentowano pierwszy zwiastun nietypowej produkcji.

"Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein" - David Harbour jako własny ojciec

W nadchodzącej produkcji Harbour wcielił się w podwójną rolę. Nie tylko gra samego siebie, ale również swojego ojca - Davida Harboura Jr., który według fabuły filmu również był aktorem. Cała historia została wystylizowana na dokument, w którym gwiazdor "Stranger Things" próbuje rozwikłać zagadkę przeszłości sprzed 40 lat. Zapowiedź jest równie zakręcona, jak tytuł filmu.

Przeczytaj także

Oprócz zwiastuna zaprezentowano również opis fabuły.

Oczekujcie nieoczekiwanego w tej rozbuchanej i często dramatycznej (dramatyzującej) trzymającej w napięciu opowieści o tajemnicy. David Harbour zanurzy się w enigmatycznej historii swojej legendarnej rodziny aktorskiej i zbada dziedzictwo swojego ojca oraz jego role w sztuce teatru telewizji. 

Enigmatycznie. W serialu oprócz Harboura wystąpią między innymi Alfred Molina, Kate Berlant i wielu gości specjalnych.

"Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein" - kiedy premiera?

Reżyserem filmu jest Daniel Gray Longino. Za scenariusz odpowiada John Levenstein. "Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein" ("Frankenstein - potwór potworów Frankensteina"?) trafi na Netflix 16 lipca 2019 roku.

Zobacz też: David Harbour był za gruby, żeby zagrać Bloba w „X-Men Geneza: Wolverine”

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.