David Harbour (jak zwykle) zdradził, kiedy możemy spodziewać się powrotu „Stranger Things”

Natalia Hluzow
11.12.2017 17:32
David Harbour (jak zwykle) zdradził, kiedy możemy spodziewać się powrotu „Stranger Things” Fot. kadr z wideo

Wszystko wskazuje na to, że fani „Stranger Things” na 3. sezon serialu poczekają dłużej, niż się tego spodziewali.

Jeszcze zanim „Stranger Things 2” miał swoją premierę, trwały już spekulacje na temat kolejnych sezonów serialu. Bracia Duffer, jego twórcy, choć początkowo planowali zrealizować tylko jeden sezon opowieści o dziwniejszych rzeczach, ostatecznie ogłosili, że powstaną aż cztery. Oficjalnie powstanie trzeciego potwierdził już sam Netflix, tak więc wszyscy fani serialu mogą być pewni, że przyjaciele z Hawkins powrócą. Pozostaje tylko pytanie – kiedy?

Przewidywano, że 3. sezon „Stranger Things” trafi na ekrany na przełomie 2018 i 2019 roku. Tymczasem David Harbour, znany ze zdradzania sekretów dotyczących „Stranger Things”, w rozmowie z Variety zasugerował, że serial na pewno nie powróci przed 2019 rokiem. Jak powiedział:

Jedną z rzeczy, które denerwują fanów, jest to, że robienie ich [kolejnych sezonów „Stranger Things”] zajmuje nam dużo czasu. Na przykład, najprawdopodobniej nie dostaniecie [3 sezonu] aż do pewnego momentu w 2019 roku. Ale jednocześnie dobrą rzeczą w tym jest to, że one potrzebują czasu. Ci faceci [bracia Duffer] pracują naprawdę ciężko. Siedzą w swoim mieszkaniu i piszą po 12, 14 godzin dziennie.

Wszystko wskazuje więc na to, że podobnie jak miłośnicy „Gry o tron”, fani „Stranger Things” muszą przygotować się na dłuższą przerwę przed kolejnym sezonem serialu. Tymczasem obydwa dotychczas emitowane sezony „Stranger Things” wciąż można oglądać na platformie Netflix. Kto jeszcze tego nie zrobił, ma czas nadrobić zaległości do „pewnego momentu” w 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.