18.02.2020 13:14

David Schwimmer zdradził, co jest bliżej: nowe odcinki "Przyjaciół" czy powrót Oasis?

Gwiazdor "Przyjaciół" dołączył niedawno do Instagrama, a także wciąż jest aktywny zawodowo - tym razem dołączył do obsady programu TV "Intelligence". Z ten okazji udzielił ciekawego wywiadu.

David Schwimmer
foto: Willy Sanjuan/Invision/AP/East News

David Schwimmer wciąż ciężko pracuje - tym razem przy promocji serialu "Intelligence". W sieci pojawił się jego wywiad z portalem NME, w którym zapytano go, która rzecz jest bliższa reaktywacji - serial "Przyjaciele" czy zespół Oasis. Aktor był bardzo pewny swojej odpowiedzi.

David Schwimmer o reaktywacji Oasis i nowych odcinkach Przyjaciół

Przyznał bowiem, że jego zdaniem to reunion "Przyjaciół" jest bardziej prawdopodobny, niż reaktywacja zespołu braci Gallagher. Jak sam stwierdził:

"

Z tego co wiem na temat Oasis, to raczej ta pierwsza opcja... "

Przyjaciele
Przyjaciele
Przeczytaj także Gwiazdor "Przyjaciół" odpowiedział na zarzuty o homofobię i rasizm. Co sądzi o kontrowersyjnych żartach?

Do rozmowy włączył się również jego ekranowy partner, Nick Mohammed, który stwierdził, że "przecież oni są braćmi, więc zawsze istnieje szansa, że się zejdą". 

Niestety, David Schwimmer nic nie wie na temat potencjalnego reunionu "Przyjaciół", który był zapowiadany kilka miesięcy temu przez Jennifer Aniston. Według niedawnych informacji, gwiazdy produkcji zażądały zbyt wysokich gaż za wystąpienie nawet w jednym epizodzie specjalnym.

Który fenomen popkulturowy z lat 90. lubicie bardziej?

Tagi: Seriale Przyjaciele