Detektyw Pikachu w wersji HBO? Zobaczcie parodię "True Detective Pikachu"

Kamil Kacperski
24.04.2019 14:57
Detektyw Pikachu|undefined Fot. kadr z wideo

Co gdyby twórcy "Pokemon: Detektyw Pikachu" zainspirowali się serialem HBO "Detektyw"? Takie pytanie zadali twórcy kanału Sam & Bill Comedy na YouTubie. Zobaczcie efekty ich pracy.

W sieci pojawił się 3-minutowy skecz "True Detective Pikachu", w którym twórcy połączyli serial "Detektyw" HBO z nadchodzącym filmem "Pokemon: Detektyw Pikachu". Pierwsza aktorska produkcja osadzona w świecie kieszonkowych stworków jest filmem wyczekiwanym przez miliony dzieci i dorosłych na całym świecie, natomiast seria Home Box Office stała się jednym z najczęściej nagradzanych i najpopularniejszych seriali ostatnich lat. 

Pokemon: Detektyw Pikachu jako serial HBO?

Twórcy tego skeczu przygotowali parodię, w której Matthew McConaughey został zastąpiony przerażającym stworzeniem z piekła, znanym jako "True Detective Pikachu". Wcielający się w tego bohatera aktor niemalże idealnie naśladuje zdobywcę Oscara. Ciekawostka: reżyserem tego skeczu jest Sam Haft, który prywatnie jest synem chrzestnym aktorki Jamie Lee Curtis, znanej z takich filmów jak "Halloween", czy "Prawdziwe kłamstwa". Zobaczcie dzieło zwane jako "True Detective Pikachu":

Aktorka udostępniła link do wideo na swoim Twitterze, w którym określiła produkcję "fantastycznie pokręconym g*wnem":

Nadszedł czas na Pokręcony Piątek, a mój syn chrzestny Sam Haft zaserwował fantastycznie pokręcone g*wno! Nie ma za co - True Detective Pikachu jest czystym paliwem dla koszmarów.

Detektyw Pikachu - kiedy premiera filmu o Pokemonach?

Jeśli chodzi zaś o sam film "Pokemon: Detektyw Pikachu", to w sieci 24 kwietnia 2019 roku pojawiły się pierwsze reakcje na produkcję o kieszonkowych stworkach. Dziennikarze, którzy znaleźli się na pokazie prasowym określili film "niezłym", chwaląc szczególnie występy Ryana Reynoldsa w roli tytułowej i Justice'a Smitha, który wciela się w partnera Pikachu, Tima Goodmana. Premiera "Pokemon: Detektyw Pikachu" odbędzie się 31 maja 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.