"Dexter" - kontynuacja po latach doczekała się zwiastuna. Co czeka na seryjnego mordercę?

27.07.2021 11:31
"Dexter" - kontynuacja po latach doczekała się zwiastuna. Co czeka na seryjnego mordercę? Fot. materiały prasowe/Showtime

"Dexter" to jeden z popularniejszych seriali kryminalnych w historii telewizji. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Michael C. Hall powróci do swojej słynnej roli w nowych odcinkach, a teraz mamy okazję zobaczyć zwiastun produkcji.

Dexter - zobaczcie zwiastun nowych odcinków serialu

Serial "Dexter" powraca po 7 latach, a wraz z nim główny gwiazdor produkcji Michael C. Hall. Jako pierwszy dołączył do niego Clancy Brown znany m.in. z filmów "Skazani na Shawshank", "Nieśmiertelny" czy "Koszmar z ulicy wiązów". Aktor wcieli się w postać głównego antagonisty Dextera, z którym lepiej nie zadzierać.

Polecamy

10-odcinkowy miniserial ma kontynuować historię po 8. sezonie produkcji. Wiemy, że Dexter mieszka w Oregonie jako drwal. Szybko powraca jednak do Miami, gdzie przyjmuje nową tożsamość (jak dowiadujemy się z opisu serialu udostępnionego przez stację Showtime). Poniżej możecie zobaczyć zwiastun nowych odcinków "Dextera":

Polecamy

Jak opowiedział w oświadczeniu twórca serialu Clyde Phillips:

Minęło jakieś 10 lat od czasu, gdy widzieliśmy Dextera po raz ostatni. Oczywiście serial skupi się na tym czasie, który przeminął. Jeśli chodzi o zakończenie serialu, to będzie zupełnie inne od tego, co zaprezentowaliśmy wam pierwotnie. To niezwykła możliwość - możemy pokazać światu drugi odcinek finałowy tego samego serialu, co jest piękne i bardzo dziękuje Showtime za tą możliwość.

Michael C. Hall powróci w tytułowej roli seryjnego mordercy. W obsadzie pojawiają się natomiast nowe postaci, które zagrają m.in. Clancy Brown, Johnny Sequoyah, Julia Jones, Alano Miller, Michael Cyril Creighton, Jack Alcott, David Magidoff, Jamie Chung i Oscar Wahlberg. 

Na pokład powrócił też Marcos Siega, który wyreżyseruje sześć odcinków z nowej serii. Dokładna data premiery jest nieznana, ale wiemy, że nowe epizody "Dextera" zadebiutują jesienią 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.