"Dexter" powraca. Zobaczcie pierwszą zapowiedź nowego sezonu serialu

30.04.2021 12:56
"Dexter" powraca. Zobaczcie pierwszą zapowiedź nowego sezonu serialu Fot. materiały prasowe/Showtime

"Dexter" doczeka się kontynuacji po latach. Telewizja Showtime przedstawiła oficjalną zapowiedź miniserialu z Michaelem C. Hallem w roli głównej.

Dexter - oto zapowiedź nowych odcinków serialu

Niedawno ruszyła produkcja nowych epizodów "Dextera". Z tej okazji telewizja Showtime w końcu podzieliła się pierwszym oficjalnym spotem, w którym powraca ulubiony seryjny morderca telewidzów. 

Polecamy

10-odcinkowy miniserial ma kontynuować historię po 8. sezonie produkcji. W klipie "Misunderstood" widzimy, że Dexter mieszka w Oregonie jako drwal. Szybko powraca jednak do Miami, gdzie przyjmuje nową tożsamość (jak dowiadujemy się z opisu serialu udostępnionego przez stację Showtime).

Jak opowiedział w oświadczeniu twórca serialu Clyde Phillips:

Minęło jakieś 10 lat od czasu, gdy widzieliśmy Dextera po raz ostatni. Oczywiście serial skupi się na tym czasie, który przeminął. Jeśli chodzi o zakończenie serialu, to będzie zupełnie inne od tego, co zaprezentowaliśmy wam pierwotnie. To niezwykła możliwość - możemy pokazać światu drugi odcinek finałowy tego samego serialu, co jest piękne i bardzo dziękuje Showtime za tą możliwość.

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć opisywany powyżej klip z "Dextera":

Michael C. Hall powraca w tytułowej roli seryjnego mordercy. W obsadzie pojawiają się natomiast nowe postaci, które zagrają m.in. Clancy Brown, Johnny Sequoyah, Julia Jones, Alano Miller, Michael Cyril Creighton, Jack Alcott, David Magidoff, Jamie Chung i Oscar Wahlberg.

Marcos Siega, który wyreżyserował 10 odcinków oryginalnego serialu powraca jako producent wykonawczy. Oprócz tego stworzy aż 6 nowych odcinków "Dextera". Na razie dokładna data premiery kolejnych epizodów nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.