Disney+ ze specjalną ofertą w Polsce. Wiemy, ile będzie kosztować

10.05.2022 16:29
Disney+ ze specjalną ofertą w Polsce. Wiemy, ile będzie kosztować Fot. materiały prasowe/Disney+

Disney+ ma zadebiutować w Polsce już w czerwcu 2022 roku. Teraz poznaliśmy specjalną ofertę, którą Disney przygotował dla polskich użytkowników.

Disney+ przygotował dla Polaków specjalną ofertę

Już 10 maja 2022 roku użytkownicy Disney+ w Polsce mogą zarejestrować się, by skorzystać z oferty powitalnej w cenie 229,90 zł za rok. Dzięki niej fani będą mogli cieszyć się Disney+ przez 12 miesięcy płacąc za 8.

Polecamy

Rejestracja na ofertę powitalną jest dostępna do północy 13 czerwca 2022 roku i musi zostać wykupiona do 26 czerwca 2022 roku.

Serwis wystartuje w Polsce 14 czerwca 2022 roku. Standardowa cena w dniu premiery wyniesie 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej. 

Subskrybenci będą mieli dostęp do takich seriali jak "Księga Boby Fetta" i "The Mandalorian" oraz długo wyczekiwanego serialu "Obi-Wan Kenobi". Ponadto zobaczą "Moon Knight", serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem.

Polecamy

Dodatkowo subskrybenci będą mogli spędzić czas przy wielu tytułach ze studia Disneya i Pixara, w tym animacji "Luca" (Disney/Pixar) oraz uhonorowanych Nagrodą Akademii "Naszym magicznym Encanto" (Walt Disney Animation Studio) i "Cruelli" z Emmą Stone w roli kultowej Cruelli de Mon.

W ramach ogólnorozrywkowych produkcji, w Disney+ będzie można zobaczyć takie tytuły jak popularny, oryginalny serial komediowy "Zbrodnie po sąsiedzku" oraz seriale "Pam i Tommy", "The Kardashians", "Królowe", a także "Simpsonowie", "Grey’s Anatomy: Chirurdzy", "9-1-1" czy "Czarno to widzę".

Użytkownicy Disney+ będą mieć dostęp do usługi nawet na czterech urządzeniach jednocześnie, do funkcji IMAX Enhanced przy wybranych tytułach oraz do nieograniczonej liczby pobrań nawet na dziesięciu urządzeniach, a także będą mieć możliwość ustawienia do siedmiu profili.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.