07.04.2020 11:03

Disney osładza życie podczas kwarantanny. Powstał serial animowany o Olafie z "Krainy lodu"

Disney stworzył krótkometrażowy serial z bałwankiem Olafem z "Krainy lodu" w roli głównej. Do sieci trafił pierwszy odcinek "At Home With Olaf".

Kraina Lodu
foto: Wiese/FaceToFace/REPORTER

Wszyscy fani "Krainy lodu" powinni być zadowoleni. Disney stworzył nowy serial, opowiadający o przygodach bałwanka Olafa z myślą o dzieciach zamkniętych w domu z powodu koronawirusa. Gdzie można oglądać "At Home With Olaf"?

"Kraina lodu" - serial "At Home With Olaf" za darmo w internecie

Twórcy "Krainy lodu" postanowili urozmaicić koronawirusową kwarantannę fanom historii Elsy. Z tego powodu powołali do życia nową animowaną produkcję, w której główną rolę gra uroczy bałwanek Olaf.

Aresztowano mężczyznę, który napastował seksualnie bałwanka z "Krainy lodu". Josh Gad skomentował sprawę
Aresztowano mężczyznę, który napastował seksualnie bałwanka z "Krainy lodu". Josh Gad skomentował sprawę
Przeczytaj także Aresztowano mężczyznę, który napastował seksualnie bałwanka z "Krainy lodu". Josh Gad skomentował sprawę

Zapowiedź "At Home With Olaf" pojawiła się na oficjalnym Twitterze Disney Animation.

"

Zaczynając od tego tygodnia, możecie cieszyć się nowym oryginalnym internetowym serialem Disney Animation z Olafem - ulubionym bałwankiem w roli głównej. Serial "At Home With Olaf" został stworzony przez Hyruma Osmonda. Głosu zdalnie użyczył Josh Gad. "

Trwający około 40 sekund odcinek zatytułowany "Fun With Snow" ("Zabawa ze śniegiem") ukazuje Olafa rzucającego śnieżkami. Nie zabrakło typowego dla bałwanka slapstickowego gagu z udziałem mniejszego pobratymca. Głosu Olafowi ponownie użyczył jeden z gwiazdorów "Krainy lodu" - Josh Gad.

Czy będziesz oglądać "At Home With Olaf"?

Frozen
Frozen
Przeczytaj także Posłuchaj piosenki "Mam tę moc" z "Krainy Lodu" bez muzyki [WIDEO]

Kolejne odcinki krótkometrażowego serialu prawdopodobnie trafią całkowicie za darmo do sieci w ciągu kolejnych tygodni. To nie pierwszy raz, kiedy Olaf został gwiazdą własnej krótkometrażówki. W 2017 roku powstał film animowany "Kraina lodu. Przygoda Olafa", skupiający się na bałwanku stworzonym przez Elsę. Był emitowany w kinach przed hitem studia Pixar pod tytułem "Coco".

Czy bałwanek Olaf z „Krainy lodu” używa wulgaryzmów?
Czy bałwanek Olaf z „Krainy lodu” używa wulgaryzmów?
Przeczytaj także Czy bałwanek Olaf z „Krainy lodu” używa wulgaryzmów?

Trzeba przyznać, że stworzenie serialu "At Home With Olaf" to piękny gest ze strony Disney Animation. Studio postanowiło wspomóc wszystkich młodych fanów "Krainy lodu" w walce z pandemią koronawirusa.

Kraina Lodu 2
Kraina Lodu 2
Przeczytaj także Gwiazda "Krainy lodu" kolejną ofiarą koronawirusa

Zobacz też: "Kraina Lodu 2", reż. Jennifer Lee, Chris Buck [RECENZJA]

Tagi: Seriale Kraina lodu koronawirus