26.08.2019 10:57

Znamy szczegóły techniczne abonamentu Disney+. Dostaniemy tryb offline dla 10 urządzeń!

Event firmy "D23" przyniósł nam kolejną porcję wieści o premierze długo wyczekiwanej platformy.

disney plus
źródło: shutterstock

Niedawno donosiliśmy, że Disney+ nie zgodzi się na współdzielenie konta przez użytkowników. Jak się okazuję, w wypadku platformy giganta nie będzie takiej potrzeby.

Disney wystawia naprawdę ciężkie działa przeciwko swoim konkurentom. Seriale ze świata Marvela, Gwiezdnych Wojen, współpraca z National Geographic, filmy z Pixara i wszystkie klasyki własnego studia. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie niższej o kilkanaście złotych od Netflixa.

W trakcie wydarzenia "D23" poznaliśmy szczegóły techniczne usługi. Nie spodziewaliśmy się, że Disney zaoferuje nam tak dużo.

Disney+
Disney+
Przeczytaj także Disney+: w jaki sposób platforma będzie wydawać odcinki swoich seriali?

Disney+ przedstawia szczegóły usługi

W ramach pakietu podstawowego użytkownicy otrzymają obraz w rozdzielczości 4k HDR oraz Dolby Vision. Dla posiadaczy solidnego kina domowego część projektów będzie obsługiwała Dolby Atmos. W trakcie oglądania nie zobaczymy żadnych reklam. Nie będą one też obecne przy uruchamianiu aplikacji ani po zakończeniu filmów.

To, co nas najbardziej zainteresowała to tryb offline, z którego będzie można korzystać na aż 10 urządzeniach. Użytkownicy będą mogli ściągać wszystkie filmy i seriale dostępne na aplikacji. A w ramach abonamentu naraz będzie mogło streamować filmy 4 użytkowników.

Do tego otrzymamy od Disneya możliwość stworzenia aż 7 profili, które opatrzymy wizerunkiem jednej z 200 postaci związanych z amerykańską firmą.

Premiera "plusa" zapowiedziana jest na 12 listopada. Nadal nie wiemy, jakie są plany firmy w stosunku do polskiego rynku. Pozostaje czekać i nasłuchiwać wieści. W końcu każdy fan Disneya chciałby móc przetestować platformę już pierwszego dnia i zobaczyć czy seriale, które przygotowali dla nas szefowie marki, są warte naszych pieniędzy.

Cena "plusa"  to 6,99 dolarów miesięcznie.

Planujecie dołączyć?

Zobacz takźe:  Pojawił się nowy plakat "Gwiezdnych wojen IX". Rey przejdzie na ciemną stronę?

Tagi: Seriale