Do „Gry o tron” powróci martwa postać?

Robert Skowronski
18.01.2017 10:32
Do „Gry o tron” powróci martwa postać? Fot. kadr z serialu

Z zaświatów powróci bohater, który na naszych oczach zginął już na ekranie? Pewności nie ma, ale jest kilka poszlak, które by na to wskazywały.

Jon Snow mógł, to dlaczego ta sztuka nie miałaby się udać jeszcze komuś innemu? Według ostatnich doniesień istnieje szansa, że na ekran powróci Walder Frey, który przecież zginął w 10. epizodzie 6. sezonu. Postać była grana przez Davida Bradleya i zginęła z rąk Aryi Stark. Przypominamy Wam tę sekwencję:

Aktor należy do agencji United Agents The Literary & Talent Agency. Na poświęconej mu tam stronie, która przedstawia jego osiągnięcia, znajduje się również pozycja dotycząca „Gry o tron”. Zawarte tam informacje mówią o tym, że David Bradley brał udział przy powstawaniu 1., 2., 6., ale i 7. sezonu serialu HBO:

1 Fot. foto: unitedagents.co.uk/david-bradley

Czy to oznacza, że zemsta Aryi nie przyniosła zamierzonego efektu? A może Frey pojawi się w retrospektywie? Może zobaczymy po prostu jego twarz, którą posłuży się młoda Starkówna przy swoim skrytobójczym odwecie na tych, którzy zdradzili jej ród? O tym dowiemy się dopiero latem 2017 roku, kiedy to zadebiutuje 7. seria „Gry o tron”.

W sumie powstaną jeszcze tylko dwa sezony serialu HBO. To co też zasmuca jest fakt, że „Gra o tron” pokaże nam mniej epizodów - będzie to kolejno 7 i 6 odcinków.

Sophie Turner wyznała, że widzowie mogą spodziewać się tego, że nie wszyscy dotrwają do 8. sezonu. Według Kita Harringtona nowe odcinki mają być mroczniejsze. Nadchodzącym sezonem „Gry o tron” podekscytowana jest także Maisie Williams. Aktorka wcielająca się w postać Aryi Stark przeczytała już scenariusz 7. serii i jest pod wielkim wrażeniem tego co zobaczymy na ekranie.

Poznaliśmy już kilka szczegółów nadchodzących odcinków „Gry o tron” - nie pochodzą one jednak z oficjalnego źródła. Według plotek inną postacią, która może wrócić do serialu, a już dawno się z nim pożegnała, jest Khal Drogo.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.