18.01.2017 10:32

Do „Gry o tron” powróci martwa postać?

Z zaświatów powróci bohater, który na naszych oczach zginął już na ekranie? Pewności nie ma, ale jest kilka poszlak, które by na to wskazywały.

Do „Gry o tron” powróci martwa postać?
foto: kadr z serialu

Jon Snow mógł, to dlaczego ta sztuka nie miałaby się udać jeszcze komuś innemu? Według ostatnich doniesień istnieje szansa, że na ekran powróci Walder Frey, który przecież zginął w 10. epizodzie 6. sezonu. Postać była grana przez Davida Bradleya i zginęła z rąk Aryi Stark. Przypominamy Wam tę sekwencję:

Aktor należy do agencji United Agents The Literary & Talent Agency. Na poświęconej mu tam stronie, która przedstawia jego osiągnięcia, znajduje się również pozycja dotycząca „Gry o tron”. Zawarte tam informacje mówią o tym, że David Bradley brał udział przy powstawaniu 1., 2., 6., ale i 7. sezonu serialu HBO:

1

Czy to oznacza, że zemsta Aryi nie przyniosła zamierzonego efektu? A może Frey pojawi się w retrospektywie? Może zobaczymy po prostu jego twarz, którą posłuży się młoda Starkówna przy swoim skrytobójczym odwecie na tych, którzy zdradzili jej ród? O tym dowiemy się dopiero latem 2017 roku, kiedy to zadebiutuje 7. seria „Gry o tron”.

W sumie powstaną jeszcze tylko dwa sezony serialu HBO. To co też zasmuca jest fakt, że „Gra o tron” pokaże nam mniej epizodów - będzie to kolejno 7 i 6 odcinków.

Sophie Turner wyznała, że widzowie mogą spodziewać się tego, że nie wszyscy dotrwają do 8. sezonu. Według Kita Harringtona nowe odcinki mają być mroczniejsze. Nadchodzącym sezonem „Gry o tron” podekscytowana jest także Maisie Williams. Aktorka wcielająca się w postać Aryi Stark przeczytała już scenariusz 7. serii i jest pod wielkim wrażeniem tego co zobaczymy na ekranie.

Poznaliśmy już kilka szczegółów nadchodzących odcinków „Gry o tron” - nie pochodzą one jednak z oficjalnego źródła. Według plotek inną postacią, która może wrócić do serialu, a już dawno się z nim pożegnała, jest Khal Drogo.

Robert Skowronski
Tagi: Seriale Gra o tron