Do czego supermoce mogą się przydać podczas seksu? Zobacz zwiastun serialu Amazon "The Boys"

Sergiusz Kurczuk
18.04.2019 12:30
Do czego supermoce mogą się przydać podczas seksu? Zobacz zwiastun serialu Amazon "The Boys" Fot. kadr z serialu The Boys

Deadpool ma konkurencję. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu "The Boys", w którym superbohaterowie przeklinają, uprawiają seks i zabijają swoich wrogów. Jak prezentuje się adaptacja komiksu twórcy słynnego "Kaznodziei"? 

Superbohaterowie tak bardzo zakorzenili się w świecie kina i telewizji, że teraz każda duża wytwórnia, stacja czy platforma streamingowa chce powołać do życia serial lub film o zamaskowanych herosach obdarzonych nadludzkimi umiejętnościami. Nie wszystkie historie o komiksowych postaciach muszą jednak być ugrzecznione i pełne patetyzmu.

Przeczytaj także

Potwierdza to nowa produkcja Amazona zatytułowana "The Boys". Do sieci trafił pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu. 

"The Boys" - zwiastun serialu Amazon o niegrzecznych superbohaterach

Superbohaterowie to nie tylko Marvel i DC. Chociaż filmy o przygodach bohaterów z tych dwóch wydawnictw cieszą się największym powiedzeniem wśród widzów, producenci sięgają coraz częściej po mniej znane postaci z komiksów. Serial Amazona "The Boys" to przykład eksploracji mniej popularnego gruntu w świecie herosów w trykotach i jest skierowana raczej do fanów Deadpoola niż miłośników Supermana. Dlaczego? 

Serial "The Boys" powstał na podstawie komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robertsona pod tym samym tytułem, ukazującego się w latach 2006-2012. Historia znacznie wyróżnia się na tle innych bardziej popularnych komiksowych serii. Akcja rozgrywa się w świecie, w którym superbohaterowie istnieją naprawdę, co powoduje, że stają się nowym rodzajem medialnych gwiazd, o szerokich wpływach. CIA tworzy tytułową grupę agentów, których zadaniem jest monitorować środowisko zamaskowanych bohaterów. Ennis jest znany głównie z głośnego komiksu "Kaznodzieja", który również doczekał się serialowej adaptacji. Nie dziwi więc, że świat z "The Boys" jest pełen cynizmu, sarkazmu i postmodernistycznego, czasem szokującego podejścia do motywu z kultury popularnej. 

The Boys Fot. foto: materiał promocyjny

"The Boys" - kiedy premiera?

Zwiastun i plakat wskazują na to, że twórcom udało się przenieść klimat komiksu na mały ekran. Producentem wykonawczym serialu zostali Eric Kripke ("Supernatural"), Seth Rogen oraz Evan Goldberg ("Sausage Party"). W głównych rolach wystąpili Karl UrbanKaren FukuharaLaz AlonsoTomer KaponAnthony StarrDominique McElligottJesse T. UsherChance CrawfordSimon Pegg i Jack Quaid. Premiera "The Boys" została zaplanowana na 26 lipca 2019 roku. 

>>Zobacz też: Netflix zapowiedział 2. sezon serialu "The Umbrella Academy"<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.