Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z serialu Netflix "Wiedźmin". Jak prezentują się Yennefer, Cirilla i Geralt?

01.07.2019 16:54
Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z serialu Netflix "Wiedźmin". Jak prezentują się Yennefer, Cirilla i Geralt? Fot. . materiały prasowe

Na oficjalnym profilu Henry'ego Cavilla pojawiły się oficjalne zdjęcia z wyczekiwanego serialu Netflix "Wiedźmin". Jak prezentują się główni bohaterowie? 

Serial Netfliksa "Wiedźmin" został ogłoszony w maju 2017 roku. Mówiło się wtedy, że jednym z producentów programu będzie Tomasz Bagiński, który miał również wyreżyserować przynajmniej jeden odcinek w każdym sezonie nowej serii. W trakcie prac okazało się, że polski twórca został producentem wykonawczym. Na oficjalnym profilu Henry'ego Cavilla pojawiły się zdjęcia głównych bohaterów najnowszego serialu. 

Najnowsze zdjęcia bohaterów "Wiedźmina" 

To właśnie Henry Cavill wcieli się w głównego bohatera - Geralta z Rivii. Anya Chalotra zagra jego ukochaną, czyli czarodziejkę Yennefer. Natomiast Freya Allan wcieli się w Cirillę, przybraną córkę pary, która okazuje się być znacznie bardziej ważna dla fabuły i losów świata, niż na początku mogło się wydawać. 

W serialu pojawią się również Jodhi May jako Królowa Calanthe, Björn Hlynur Haraldsson w roli jej męża, rycerza Eista oraz Adam Levy jako druid Myszowór. W rektorkę akademii czarodziejek, Tissaię, wcieli się MyAnna Buring. W rolach pozostałych adeptek magii zobaczymy: Mimi Ndiweni jako Fringillę oraz Thericę Wilson-Read jako Sabrinę. Księżniczkę Renfri zagra natomiast Millie Brady. 

Przeczytaj także

"Wiedźmin" Netflix: O czym? 

Netflix opublikował nie tylko najnowsze zdjęcia z serialu, ale także oficjalny opis fabuły: 

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

"Wiedźmin" Netflix: Kiedy premiera? 

Netflix w 2018 roku poinformował, że serial "Wiedźmin" zadebiutuje pod koniec 2019 roku lub na początku 2020. Według późniejszych plotek i nieoficjalnych doniesień dowiedzieliśmy się, że "Wiedźmin" ma się pojawić na Netfliksie dokładnie 20 grudnia 2019 roku. Fani muszą zatem jeszcze chwile poczekać zanim obejrzą ten długo oczekiwany serial. 

Zobacz także: Tak będą wyglądały siły Nilfgaardu. Zobacz zdjęcia z planu zdjęciowego "Wiedźmina"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.