Dom Tony'ego z "Rodziny Soprano" wystawiono na sprzedaż
03.06.2019 12:45
Dom Tony'ego z "Rodziny Soprano" wystawiono na sprzedaż Fot. : kadr z wideo

Rodzinny dom fikcyjnego bossa mafii DiMeo wystawiono na sprzedaż. Teraz możesz poczuć się jak Tony Soprano. Wystarczy tylko nabyć posiadłość za kilka milionów dolarów.

Właśnie to miejsce Tony Soprano nazywał domem. Rezydencja w New Jersey, w której mieszkał serialowy boss mafii, została wystawiona na sprzedaż. Cena jest naprawdę wysoka. Właściciele zażyczyli sobie 3,4 mln dolarów. Oferta została zaprezentowana 20 lat po debiucie "Rodziny Soprano" na ekranach telewizorów.

Dom Tony'ego Soprano wystawiony na sprzedaż

Jak podaje New York Times, posiadłość ma ok. 520 tys. metrów kwadratowych. Domy w tamtej okolicy są sprzedawane za znacznie mniejszą kwotę, ale właściciele uznali, że rezydencja znaczy coś więcej i ma wyższą wartość niż inne domy. To w końcu w tym miejscu nagrano masę ujęć do popularnego serialu. New York Times podaje, że nakręcono tam ok. 50 scen i cały odcinek pilotażowy.

Rezydencja liczy cztery sypialnie, cztery łazienki i damską toaletkę. To nie wszystko, nowi właściciele domu znajdą miejsce na swoje samochody, bo przy domu są dwa podwójne garaże, a dla gości wolnostojący domek z jedną sypialnią.

Dom fikcyjnej rodziny Soprano stał się nieoficjalną atrakcją turystyczną. Powstała nawet strona na Facebooku, która każdego dnia zyskuje coraz więcej polubień. Jeśli jesteście zainteresowani kupnem posiadłości powinniście się śpieszyć. Oferty można składać do 21 czerwca 2019 roku.

Zobacz także: Filmowy prequel "Rodziny Soprano" - znamy oficjalny tytuł i datę premiery

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.