19.07.2019 11:04

"Dom z papieru" 3: Profesor i telefon z Urzędu Skarbowego w zabawnym spocie

Na Netfliksie pojawił się 3. sezon "Domu z papieru". Tymczasem, polski oddział postanowił uraczyć fanów zabawnym spotem, promującym nową serię.

Foto: kadr z wideo "Profesor i Urząd Skarbowy
Foto: kadr z wideo "Profesor i Urząd Skarbowy | Dom z papieru | Netflix"

Na ten dzień czekali wszyscy fani "Domu z papieru". Trzeci sezon hiszpańskiego hitu pojawił się na platformie Netflix. W ramach promocji najnowszej serii, polski oddział giganta streamingowego udostępnił zabawny spot. Głównymi bohaterami są Profesor i... Pani ze skarbówki. 

"Dom z papieru" 3: Profesor otrzymał telefon z Urzędu Skarbowego

Nie od dziś wiadomo, że włodarze Netfliksa znają się na marketingu, jak mało kto. Mowa tu również o polskim oddziale platformy, który już nie raz uraczył swoich subskrybentów zabawnymi spotami, które zrozumieć mogli tylko mieszkańcy naszego kraju. Po Magdzie Gessler w kuchni z "Orange Is The New Black", bohaterach "Sex Education" uczących się języka polskiego i Berlinie komentującym fanowskie teorie, przyszedł czas na Profesora. Główny mózg operacji w "Domu z papieru" ponowne otrzymał bardzo ważny telefon. Jednak tym razem, zamiast inspektor Raquel Murillo, po drugiej stronie słuchawki znalazła się Rachela z Urzędu Skarbowego

Foto: materiały promocyjne Netflix
Foto: materiały promocyjne Netflix
Przeczytaj także "Dom z papieru" 3: Czy Berlin żyje?

"Dom z papieru" 3 - premiera

Wszystkie odcinki 3. sezonu "Domu z papieru" pojawiły się na platformie Netflix rankiem 19 lipca 2019 roku. Potwierdzono również powstanie 4. serii. Nie wiadomo jednak, kiedy odbędzie się premiera.  

Zobacz też: "Dom z papieru" 3. sezon - odc. 1-3 [RECENZJA]

Tagi: Seriale Netflix