18.07.2019 16:22

"Dom z papieru": Berlin komentuje teorie fanów, związane z 3. sezonem [WIDEO]

Premiera 3. sezonu "Domu z papieru" już jutro. Tymczasem, jeden z bohaterów postanowił skomentować kilka fanowskich teorii.

Foto: kadr z wideo "Berlin reaguje na teorie fanów
Foto: kadr z wideo "Berlin reaguje na teorie fanów | Dom z papieru | Netflix"

Przed nami 3. sezon "Domu z papieru". Po wielu miesiącach czekania, tajemniczych teaserach i lekko enigmatycznych zwiastunach, w końcu dowiemy się, jak potoczyły się losy ekipy El Profesora. Jednak zanim do tego dojdzie, Netflix postanowił wysłać Berlina, by skomentował kilka fanowskich teorii.

Berlin komentuje teorie o 3. sezonie "Domu z papieru"

Pedro Alonso wcielił się w postać Berlina w pierwszych dwóch sezonach "Domu z papieru". Znalazł się również w obsadzie odsłony trzeciej, chociaż poniósł śmierć, przy ucieczce z Mennicy. Ale, czy na pewno? W jednej z zapowiedzi 3. sezonu widzimy Berlina, który zdecydowanie wygląda na całego i zdrowego. Zatem, czy Berlin żyje? A jeśli tak, to jak to możliwe, skoro widzieliśmy jak zostaje rozstrzelany przez policję? Aktor postanowił zapoznać się z kilkoma fanowskimi teoriami i udzielić komentarza. Tak właśnie powstało poniższe wideo. Prawie każda z teorii zakłada, że Berlin jakimś cudem ocalał. Jeden z fanów przewiduje z kolei, że brat El Profesora będzie w 3. serii niczym duszek Kacperek.

Zobacz też: "Dom z papieru" 3. sezon - odc. 1-3 [RECENZJA]

Jaka jest prawda? Przekonamy się 19 lipca 2019 roku, kiedy 3. sezon "Domu z papieru" zawita na platformie Netflix.

Zobacz też: Powstanie 4. sezon "Domu z papieru". Co zobaczymy w nowych odcinkach?

Myślisz, że Berlin żyje?

Tagi: Seriale Netflix