"Dom z papieru": Netflix zaprezentował nową zapowiedź 4. sezonu serialu. Kiedy premiera?

09.12.2019 12:14
"Dom z papieru": Netflix zaprezentował nową zapowiedź 4. sezonu serialu. Kiedy premiera? Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix na CCXP 2019 pokazał teaser 4. sezonu hiszpańskiego serialu "Dom z papieru". Twórcy zdradzili też, kiedy zobaczymy nowe odcinki popularnej produkcji.

W dniach 5-8 grudnia 2019 roku w Brazylii odbył się Brazil Comic Con Experience. Z tej okazji Netflix przygotował niespodziankę dla fanów serialu "Dom z papieru". Zaprezentowano teaser 4. sezonu oraz zapowiedziano, kiedy nowe odcinki trafią do bazy serwisu. Na imprezie obecni byli też odtwórcy ulubionych postaci: Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Pedro Alonso (Berlin), Darko Peric (Helsinki) i Rodrigo de la Serna (Palermo.

"Dom z papieru" sezon 4 - nowy teaser serialu

Już za kilka miesięcy miliony widzów na całym świecie powrócą do Banku Hiszpanii, by towarzyszyć włamywaczom odzianym w czerwone kostiumy i maski Salvadora Dalego, którzy zaryzykowali wszystko, by odbić Rio z rąk hiszpańskich służb specjalnych. W finałowym odcinku 3. sezonu widzieliśmy ostatnie chwile życia Nairobi. To jednak nie zmieni faktu, że jedna z ulubionych bohaterek widzów powróci w kolejnych przygodach gangu.

Trzydziestosekundowa zapowiedź to prezentacja głównych bohaterów, odpowiedzialnych za skok na Bank Hiszpanii. Na samym końcu pojawia się Nairobi, którą prawdopodobnie zobaczymy na tej samej zasadzie, co występ Berlina w poprzednim sezonie - za pomocą retrospekcji.

Przeczytaj także

"Dom z papieru" sezon 4 - kiedy premiera?

W kontynuacji ponownie wystąpiły gwiazdy trzech poprzednich sezonów hitu. Premiera nowych odcinków odbędzie się w piątek 3 kwietnia 2020 roku tylko na Netflix. Jak zakończy się desperacki napad na jeden z najpilniej strzeżonych budynków w całej Hiszpanii? Przekonamy się już za kilka miesięcy.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Dom z papieru" 3. sezon - odc. 1-3 [RECENZJA]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.