"Dom z papieru" - oto pierwsze zdjęcia z finałowego, 5. sezonu produkcji!

09.06.2021 11:21
"Dom z papieru" - oto pierwsze zdjęcia z finałowego, 5. sezonu produkcji! Fot. materiały prasowe/Netflix

Netflix prezentuje pierwsze zdjęcia z ostatniego sezonu "Domu z papieru". Napad trwa, zbliża się wojna, a przywódca gangu stracił kontrolę. To koniec serii stworzonej przez Álexa Pinę.

Dom z papieru - to pierwsze zdjęcia z finałowego sezonu

Pierwsze zdjęcia z ostatniego sezonu "Domu z papieru" ujawniają chaos zarówno w Banku Hiszpanii, jak i poza nim - Profesor jest zaskoczony po tym, jak Sierra znajduje jego kryjówkę, a Lizbona jest bezpieczna w banku. Rozpoczyna się wojna i widzimy, jak gang złodziei musi pokazać swoją najtwardszą stronę, aby przetrwać, napędzany cierpieniem, większą ilością broni i desperacją, wynikającą z braku planu.

Polecamy

Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki.

Polecamy

Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę.

5. sezon serialu zostanie udostępniony w dwóch częściach, 3 września i 3 grudnia 2021 r. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.