14.09.2020 13:53

Najbardziej pokręcony serial DC, czyli "Doom Patrol" doczeka się 3. sezonu

Stało się - HBO Max oficjalnie potwierdziło powstanie kolejnego sezonu popularnego "Doom Patrol", w Polsce obecnego na HBO GO. Co nowego będzie na nas czekało w kolejnych odcinkach?

Najbardziej pokręcony serial DC, czyli "Doom Patrol" doczeka się 3. sezonu
foto: Album Online/East News

Absurdalna przejażdżka potrwa dłużej - "Doom Patrol" został przedłużony o jeszcze jeden sezon na HBO Max. W Polsce odcinki trafiały na HBO GO - mamy nadzieję, że ta tendencja się nie zmieni.

Doom Patrol z 3. sezonem

Informację potwierdzili producenci z ramienia HBO Max. Serial został przygotowany oryginalnie na potrzeby DC Universe, czyli streamingowej platformy od DC. To okazało się nie być skutecznym miejscem na dystrybucje programów (czego przykładem mogło być anulowanie "Swamp Thinga" po emisji zaledwie 1 odcinka), dlatego też 2. sezon pojawiał się równocześnie na HBO Max i DC Universe. Trzeci najprawdopodobniej będzie również pokazywany widzom w taki sposób. 

Swamp Thing
Swamp Thing
Przeczytaj także "Swamp Thing" został anulowany po emisji zaledwie jednego odcinka

Jak wyjaśniła w oficjalnym oświadczeniu szefowa oryginalnego kontentu w HBO Max Sarah Aubrey, serial był dla nich priorytetem:

"

"Doom Patrol" pojawił się w naszej ofercie, kiedy posiadał już sporą i oddaną grupą fanów, a u nas wspiął się na szczyty popularności serii Max Originals. Serial pasuje do naszego portfolio i cieszymy się, że możemy potwierdzić powstanie 3. sezonu i wciąż cieszyć się z uznania ze strony widów i krytyków. "

Główne role w serialu "Doom Patrol" grają: Brendan Fraser jako Cliff Steele, Matt Bomer jako Larry Trainor/Negative Man, Diane Guerrero jako Jane/Crazy Jane, April Bowlby jako Rita Farr/Elasti-Woman i Joivan Wade jako Victor Stone/Cyborg. Razem tworzą najbardziej pokręconą bandę bohaterów w uniwersum DC Comics.

Pierwsze dwa sezony "Doom Patrol" są dostępne na HBO GO.

Drugi „Shazam!” z oficjalnym tytułem i pstrkokatym plakatem. Jest na co czekać!
Drugi „Shazam!” z oficjalnym tytułem i pstrkokatym plakatem. Jest na co czekać!
Przeczytaj także Drugi „Shazam!” z oficjalnym tytułem i pstrkokatym plakatem. Jest na co czekać!