"Doom Patrol" powraca z 3. sezonem. Zobaczcie zwiastun pokręconego serialu DC

02.09.2021 11:40
"Doom Patrol" powraca z 3. sezonem. Zobaczcie zwiastun pokręconego serialu DC Fot. Album Online/East News

Najbardziej pokręcony serial DC Comics powraca. Zobaczcie zwiastun 3. sezonu "Doom Patrol", w którym tytułowa drużyna będzie m.in. podróżowała w czasie.

Oto zwiastun 3. sezonu Doom Patrol

HBO Max wydało oficjalny zwiastun 3. sezonu "Doom Patrol", który ma zadebiutować już w tym miesiącu. Doceniany przez krytyków i nominowany do Emmy serial przedstawi nam w nowych odcinkach kolejnych bohaterów, jak m.in. Michelle Gomez w roli Madame Rouge, a także ekscentrycznych złoczyńców w postaci Monsieura Mallaha oraz The Braina.

Polecamy

Wśród innych nowości jest m.in. podróżowanie w czasie, co aż prosi się o crossover z "Legends of Tomorrow". Ale zanim do tego dojdzie, tytułowa grupa będzie musiała nauczyć się życia bez Chiefa, mieszkania w żyjącej karuzeli, a także radzenia sobie z zombie. No spoko. zobaczcie zwiastun "Doom Patrol":

W serialu "Doom Patrol" główne role grają Brendan Fraser jako Robotman/Cliff Steele; Matt Bomer jako Negative Man/Larry Trainor; April Bowlby jako Elasti-Woman/Rita Farr; Diane Guerrero jako Crazy Jane, Joivan Wade jako Cyborg/Victor Stone; Abi Monterey jako Dorothy oraz Michelle Gomez jako Madame Rouge.

Polecamy

Jak czytamy w opisie 3. sezonu serialu:

Doom Patrol jest na rozdrożach. Każdy z członków drużyny nie może sobie poradzić z tym, kim się stał i tym, jaka przyszłość na niego czeka. A wszystko komplikuje jeszcze pojawienie się Madame Rouge (Michelle Gomez), która zjawia się w ich domu w maszynie do podróżowania w czasie. Ma dla nich bardzo ważną misję. Problem polega jednak na tym, że za cholerę jej nie pamięta.

Nowy sezon "Doom Patrol" zadebiutuje już 23 września 2021 roku na HBO Max. W Polsce serial jest dostępny na platformie HBO GO i 23 września zadebiutują aż 3 nowe odcinki serialu. Kolejne będą pojawiały się na platformie co tydzień.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.