Duże piersi, Donald Trump i intrygi, czyli zwiastun parodii "Gry o tron" pod tytułem "Purge of Kingdoms"

17.05.2019
Aktualizacja: 17.05.2019 14:13
Duże piersi, Donald Trump i intrygi, czyli zwiastun parodii "Gry o tron" pod tytułem "Purge of Kingdoms" Fot. kadr z filmu Purge of Kingdoms

W sieci pojawił się zwiastun parodii "Gry o tron" zatytułowanej "Purge of Kingdoms". Twórcy postanowili wykorzystać popularność hitu HBO i ukazać Westeros w zabawny sposób.

Zima jest blisko. Tak przynajmniej głosi napis rozpoczynający zwiastun filmu "Purge of Kingdoms" - parodii "Gry o tron". Jeśli już wiecie, że po premierze ostatniego odcinka hitu HBO będziecie tęsknić za Westeros i głównymi bohaterami walki o Żelazny Tron, a przy okazji macie dystans do adaptacji dzieła George'a R.R. Martina, powinniście zainteresować się nadchodzącą komedią. Jak prezentuje się zapowiedź "Purge of Kingdoms"?

Przeczytaj także

Parodia "Gry o tron" - zwiastun filmu "Purge of Kingdoms"

Z parodiami jest trochę jak z filmami porno. Jeśli jakiś tytuł cieszy się popularnością, to na pewno prędzej czy później powstanie jego przerysowana wersja. I tak właśnie jest w przypadku "Purge of Kingdoms". Zresztą przekonajcie się sami.

Niskobudżetowa produkcja kpi nie tylko z wydarzeń ukazanych w 1. sezonie "Gry o tron", ale również wielu innych elementów naszej popkultury, wliczając w to postać Donalda Trumpa, który pojawia się na końcu zapowiedzi. W rolach głównych wystąpili Angus Macfadyen, Anna Hutchison i gwiazda serialu "The Incredible Hulk" z przełomu lat 70. i 80. - Lou Ferrigno. Twórcy zastrzegają, że parodia jest nieautoryzowana, co tylko nadaje pikanterii "Purge of Kingdoms".

"Purge of Kingdoms" - kiedy premiera parodii "Gry o tron"?

Twórcami parodii są filmowcy z grupy Red Hound Films. Trudno powiedzieć, czy "Purge of Kingdoms" zamknie się w jednym filmie, czy powstaną kolejne części skupiające się z osobna na każdym z sezonów serialu. Parodia trafi na serwisy VOD na całym świecie 19 lipca 2019. Nie wiadomo jednak, czy będzie dostępna w Polsce. Ostatni odcinek finałowego sezonu "Gry o tron" zostanie natomiast wyemitowany 19 maja 2019 roku na HBO i HBO GO.

>>Zobacz też: "Gra o tron": Dlaczego Jon Snow nie pogłaskał Ducha? Reżyser odpowiedział na zarzuty fanów<<

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.