Dwayne "The Rock" Johnson stworzy serial HBO o wrestlerach

21.04.2020 07:38
Dwayne "The Rock" Johnson stworzy serial HBO o wrestlerach Fot. Jcgo / Juan Garces / Splash News/EAST NEWS

Niedługo Dwayne "The Rock" Johnson wróci do swoich wrestlerskich korzeni. Połączy siły z innymi filmowcami, by powołać do życia serial HBO "TRE CNT", opowiadający o zapaśnikach amatorach.

Być może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale zanim Dwayne "The Rock" Johnson został gwiazdą kina i jednym z najlepiej zarabiających aktorów, walczył jako wrestler. Zresztą jego kamieniarska ksywka nie wzięła się z powietrza. Takim mianem posługiwał się w ringu. Już niebawem Johnson będzie miał okazję przypomnieć sobie swoje wrestlerskie czasy. Zajmie się bowiem produkcją nowego serialu HBO, opowiadającym o tym sporcie.

"TRE CNT" - Dwayne "The Rock" Johnson stworzy serial HBO o wrestlerach

Jak podaje Variety, Johnson połączy swoje siły ze znaną z serialu "Niepewne" Issą Rae i producentką Dany Garcią, by powołać do życia serial o backyard wrestlingu - amatorskiej odmianie widowiskowego sportu.

Przeczytaj także

Scenarzystą serialu "TRE CNT" został Mohamad El Masri. Historia skupi się na pracowniku doków Cassiusie Jonesie. Mężczyzna odziedziczył po dziadku pieniądze i dom. Postanawia wykorzystać okazję do stworzenia własnego imperium wrestlerskiego. Robi to na podwórku za swoim domem, który znajduje się w dzielnicy Houston o nazwie Third Ward, zwanej często przez mieszkańców miasta The Tre. 

Przeczytaj także

El Masri nie tylko zajmie się scenariuszem, ale będzie również pełnił rolę producenta wykonawczego u boku shworunnera Judah Millera oraz Dave'a Becky'ego, Toma Lassally'ego i Jonathana Berry'ego z 3 Arts Entertainment, a także Montrela McKaya z firmy producenckiej Rae o nazwie Issa Rae Productions. Serial trafi na antenę HBO.

Przeczytaj także

To nie pierwszy raz, kiedy Johnson współpracuje nad serialem dla HBO. Wraz z Garcią stworzyli cieszący się uznaniem widzów serial komediowy "Gracze". Aktor wystąpił w nim w roli głównej. Serial zakończył się na piątym sezonie. Na razie nie wiadomo, kiedy "TRE CNT" trafi do ramówki stacji. Niewykluczone, że prace nad serialem opóźnią się z powodu pandemii koronawirusa.

Przeczytaj także

Zobacz też: Dwayne "The Rock" Johnson - najaważniejsze role najlepiej zarabiającego aktora

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.