"El Camino": Aaron Paul streścił całe "Breaking Bad" w niecałe 3 minuty [WIDEO]

11.10.2019 09:09
"El Camino": Aaron Paul streścił całe "Breaking Bad" w niecałe 3 minuty [WIDEO] Fot. kadr z serialu Breaking Bad

11 października 2019 roku na Netflix trafił film "El Camino" - kontynuacja serialu "Breaking Bad". Aaron Paul postanowił streścić cały serial dla osób, które go nie oglądały lub nie pamiętają wydarzeń z hitu AMC.

Na Netfliksie pojawił się film "El Camino" będący kontynuacją słynnego serialu "Breaking Bad". Ostatni odcinek produkcji wyemitowano ponad 6 lat temu, więc siłą rzeczy niektóre wątki mające znaczenie w filmie mogły umknąć nawet najwierniejszym fanom historii dwóch mężczyzn produkujących narkotyki. Żeby być na bieżąco, nie musicie jednak oglądać od początku wszystkich 5 sezonów "Breaking Bad". Wyręczy Was w tym gwiazdor serialu i filmu "El Camino" Aaron Paul.

"El Camino" - streszczenie "Breaking Bad"

W związku z premierą filmu stworzonego przez Netflix aktor był gościem w programie Jimmy'ego Kimmela. Dostał tam ciekawe zadanie. Musiał streścić wszystkie odcinki "Breaking Bad" w mniej niż trzy minuty. O dziwo udało mu się to, chociaż trzeba przyznać, że osoby nieoglądające serialu mogą mieć kłopoty ze zrozumieniem, o czym mówi odtwórca Jesse'ego Pinkmana.

Paul wspomina między innymi o "tacie Jessiki Jones, który się smuci i postanawia zderzyć ze sobą dwa samoloty". Gwiazdor "Breaking Bad" postanowił więc podejść do swojego zadania w bardzo kreatywny sposób.

Przeczytaj także

Oto jak prezentuje się oficjalny opis fabuły "El Camino":

Netflix prezentuje "El Camino" - film "Breaking Bad", który ponownie zgromadzi fanów Jesse'ego Pinkmana (zdobywcy Emmy Aarona Paula). Po dramatycznej ucieczce z niewoli Jesse musi uporać się z własną przeszłością, żeby móc ruszyć dalej. Ten trzymający w napięciu thriller został wyreżyserowany przez Vince'a Gilligana - twórcę "Breaking Bad". Film  wyprodukowali Mark Johnson, Melissa Bernstein, Charles Newirth, Diane Mercer i Aaron Paul we współpracy z Sony Pictures Television.

"El Camino" - kiedy premiera?

Film dla fanów "Breaking Bad" trafił do bazy platformy Netflix 11 października 2019 roku i jest dostępny dla wszystkich abonentów serwisu. W pozostałych rolach wystąpili Charles Baker, Matt Jones, Jonathan Banks oraz Larry Hankin. Twórcy zaprezentowali również zakulisowe nagranie z planu zdjęciowego filmu. 

Przeczytaj także

Zobacz też: Policja poszukuje sobowtóra Waltera White’a. Mężczyzna jest oskarżony o posiadanie... metamfetaminy

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.