"El Camino": w filmie zobaczymy ponad 10 postaci z "Breaking Bad". O kogo chodzi?

19.09.2019 14:01
"El Camino": w filmie zobaczymy ponad 10 postaci z "Breaking Bad". O kogo chodzi? Fot. materiały prasowe/ AMC

Okazuje się, że nie tylko Pinkman powróci w "El Camino: A Breaking Bad Movie". W filmie zobaczymy ponad 10 znajomych twarzy.

"El Camino: A Breaking Bad Movie" zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, jednak do dziś stosunkowo niewiele o nim wiemy. W jednym z ostatnich wywiadów twórca "Breaking Bad" i odtwórca roli Pinkmana uchylili rąbka tajemnicy. Zdradzili wówczas, że w filmie zobaczymy ponad 10 postaci znanych z serialu. O kogo może chodzić?

"El Camino" - w filmie zobaczymy ponad 10 postaci z "Breaking Bad"

W rozmowie z The Hollywood Reporter Vince Gilligan i Aaron Paul przyznali, że Pinkman nie będzie jedyną znaną nam twarzą w "El Camino". Imieniem, które padło w trakcie wywiadu jest Badger (Matt L. Jones). Z kolei dzięki zwiastunowi wiemy, że pojawi się też kumpel Jessego – Skinny Pete (Charles Baker). Tożsamość reszty "powracających postaci" owiana jest tajemnicą. Dotychczasowe domysły i nieoficjalne informacje donoszą o udziale Jonathana Banksa (Mike), Jessego Plemonsa (Todd), Roberta Forstera (Ed), Tessy Harper (mama Jessego), Kevina Rankina (Kenny), a nawet Krysten Ritter (Jane) i Bryana Cranstona (Walter White).

Przeczytaj także

"El Camino: A Breaking Bad Movie" zadebiutuje na Netfliksie 11 października 2019 roku. Następnie zostanie wyemitowany przez stację AMC.

Zobacz też: Policja poszukuje sobowtóra Waltera White’a. Mężczyzna jest oskarżony o posiadanie... metamfetaminy

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.