19.09.2019 14:01

"El Camino": w filmie zobaczymy ponad 10 postaci z "Breaking Bad". O kogo chodzi?

Okazuje się, że nie tylko Pinkman powróci w "El Camino: A Breaking Bad Movie". W filmie zobaczymy ponad 10 znajomych twarzy.

Foto: materiały prasowe/ AMC
Foto: materiały prasowe/ AMC

"El Camino: A Breaking Bad Movie" zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, jednak do dziś stosunkowo niewiele o nim wiemy. W jednym z ostatnich wywiadów twórca "Breaking Bad" i odtwórca roli Pinkmana uchylili rąbka tajemnicy. Zdradzili wówczas, że w filmie zobaczymy ponad 10 postaci znanych z serialu. O kogo może chodzić?

"El Camino" - w filmie zobaczymy ponad 10 postaci z "Breaking Bad"

W rozmowie z The Hollywood Reporter Vince Gilligan i Aaron Paul przyznali, że Pinkman nie będzie jedyną znaną nam twarzą w "El Camino". Imieniem, które padło w trakcie wywiadu jest Badger (Matt L. Jones). Z kolei dzięki zwiastunowi wiemy, że pojawi się też kumpel Jessego – Skinny Pete (Charles Baker). Tożsamość reszty "powracających postaci" owiana jest tajemnicą. Dotychczasowe domysły i nieoficjalne informacje donoszą o udziale Jonathana Banksa (Mike), Jessego Plemonsa (Todd), Roberta Forstera (Ed), Tessy Harper (mama Jessego), Kevina Rankina (Kenny), a nawet Krysten Ritter (Jane) i Bryana Cranstona (Walter White).

Film "Breaking Bad" - oto pierwsze oficjalne zdjęcie Jesse'ego Pinkmana
Film "Breaking Bad" - oto pierwsze oficjalne zdjęcie Jesse'ego Pinkmana
Przeczytaj także Film "Breaking Bad" - oto pierwsze oficjalne zdjęcie Jesse'ego Pinkmana

"El Camino: A Breaking Bad Movie" zadebiutuje na Netfliksie 11 października 2019 roku. Następnie zostanie wyemitowany przez stację AMC.

Zobacz też: Policja poszukuje sobowtóra Waltera White’a. Mężczyzna jest oskarżony o posiadanie... metamfetaminy

Tagi: Film News Seriale Breaking Bad