Elijah Wood powróci jako Frodo w serialowym "Władcy Pierścieni"? Jest komentarz aktora

10.07.2020 16:33
Elijah Wood powróci jako Frodo w serialowym "Władcy Pierścieni"? Jest komentarz aktora Fot. materiały prasowe New Line Cinema

Czy Elijah Wood powróciłby do roli Frodo Bagginsa w serialu Amazona? Aktor skomentował tę kwestię w ostatnim wywiadzie.

"Władca Pierścieni" od Amazona to jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier ostatnich lat. Fani zachodzą w głowę, czy istnieje szansa na pojawienie się kultowych bohaterów znanych z filmowej serii. Jak ustosunkował się do tego Elijah Wood?

"Władca Pierścieni" - Elijah Wood powróci jako Frodo w serialu?

Frodo Baggins to nie tylko centralna postać "Władcy Pierścieni", ale także najpopularniejsza rola w karierze wcielającego się w niego aktora. Elijah Wood nie kryje swojej sympatii do twórczości Tolkiena i w ostatnim wywiadzie dla IndieWire wyraził chęć ewentualnego powrotu do tego świata. Postawił jednak warunek - musiałoby mieć to logiczny sens.

Jeśli istnieje świat, w którym ma to sens, to jak najbardziej. Słuchaj, każda wymówka dla powrotu do Nowej Zelandii jest dobra i jestem na tak.

Przeczytaj także

Cóż, w takim wypadku angaż Wooda mógłby być nieco problematyczny. Akcja serialu ma się bowiem rozgrywać na długo przed wydarzeniami z filmowej serii. W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić wydarzenia, które rozegrały się w Drugiej Erze (między innymi wykucie Pierścieni Władzy). 

Data premiery serialu nie została jeszcze ogłoszona. Wiemy jednak, że ma być to jeden z najdroższych seriali w historii telewizji

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.