10.07.2020 16:33

Elijah Wood powróci jako Frodo w serialowym "Władcy Pierścieni"? Jest komentarz aktora

Czy Elijah Wood powróciłby do roli Frodo Bagginsa w serialu Amazona? Aktor skomentował tę kwestię w ostatnim wywiadzie.

Foto: materiały prasowe New Line Cinema
Foto: materiały prasowe New Line Cinema

"Władca Pierścieni" od Amazona to jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier ostatnich lat. Fani zachodzą w głowę, czy istnieje szansa na pojawienie się kultowych bohaterów znanych z filmowej serii. Jak ustosunkował się do tego Elijah Wood?

"Władca Pierścieni" - Elijah Wood powróci jako Frodo w serialu?

Frodo Baggins to nie tylko centralna postać "Władcy Pierścieni", ale także najpopularniejsza rola w karierze wcielającego się w niego aktora. Elijah Wood nie kryje swojej sympatii do twórczości Tolkiena i w ostatnim wywiadzie dla IndieWire wyraził chęć ewentualnego powrotu do tego świata. Postawił jednak warunek - musiałoby mieć to logiczny sens.

"

Jeśli istnieje świat, w którym ma to sens, to jak najbardziej. Słuchaj, każda wymówka dla powrotu do Nowej Zelandii jest dobra i jestem na tak. "

Władca Pierścieni
Władca Pierścieni
Przeczytaj także Ruszył casting do serialu "Władca Pierścieni". Ogłoszenie budzi kontrowersje, szukają "śmiesznie wyglądających ludzi"

Cóż, w takim wypadku angaż Wooda mógłby być nieco problematyczny. Akcja serialu ma się bowiem rozgrywać na długo przed wydarzeniami z filmowej serii. W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić wydarzenia, które rozegrały się w Drugiej Erze (między innymi wykucie Pierścieni Władzy). 

Data premiery serialu nie została jeszcze ogłoszona. Wiemy jednak, że ma być to jeden z najdroższych seriali w historii telewizji

Foto: materiały prasowe New Line Cinema
Foto: materiały prasowe New Line Cinema
Przeczytaj także Orlando Bloom powróci jako Legolas? Aktor skomenował tę kwestię
Tagi: News Seriale Władca Pierścieni Amazon Prime