Elliot Page powróci w 3. sezonie "Umbrella Academy". Netflix potwierdził informację

02.12.2020 11:49
Elliot Page powróci w 3. sezonie "Umbrella Academy". Netflix potwierdził informację Fot. COURTESY OF NETFLIX/NETFLIX/Photoshot/East News

Netflix wsparł Elliota Page'a w jego decyzji o poinformowaniu publicznie o swoim coming oucie. Platforma streamingowa potwierdziła również, że powróci w 3. sezonie "Umbrella Academy".

Elliot Page powróci w 3. sezonie Umbrella Academy

Elliot Page nadal będzie grał Vanyę Hargreeves w "Umbrella Academy" od Netfliksa. Page od początku był jednym z najważniejszych członków obsady. Jego decyzja o publicznym coming oucie spotkała się z pozytywnym odzewem w mediach społecznościowych, a swoje wsparcie dla aktora wyraziła m.in. wspomniana platforma streamingowa.

Polecamy

Page poinformował o swoim coming oucie we wtorek 1 grudnia, twierdząc, że jest teraz bardzo szczęśliwy i podziękował za wsparcie wszystkim, którzy mu je okazali. Tak jak wspomnieliśmy, wśród nich znalazł się Netflix, który przy okazji potwierdził, że Elliot Page powróci do swojej roli w nadchodzącym sezonie serialu:

Polecamy

Informację potwierdził również The Hollywood Reporter, którego źródła wyjaśniły, że faktycznie Page powróci. Obecnie Netflix pracuje też nad zaktualizowaniem obsady wszystkich filmów z Page, po to, by wyświetlało się poprawne nazwisko aktora. 

Na razie nie wiemy, czy decyzja Page'a wpłynie w jakikolwiek sposób na fabułę nadchodzącego sezonu. Vanya pod koniec 2. serii "Umbrella Academy" żyje na farmie z małżeństwem i ich synem, a także zaczyna romansować z żoną (graną przez Marin Ireland). Data premiery nowych odcinków serialu na razie nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.