Elon Musk pojawił się gościnnie w "Ricku i Mortym". Nazwano go... Elon Tusk

25.11.2019 10:48
Elon Musk pojawił się gościnnie w "Ricku i Mortym". Nazwano go... Elon Tusk Fot. kadr z serialu "Rick i Morty"/Adult Swim

Cały wielki żarcik polega na tym, że serialowy Elon Tusk pochodzi z alternatywnej rzeczywistości, w której miliarder ma wielkie kły, przypominające te u dzików.

Nowy odcinek "Ricka i Morty'ego" zabrał widzów na przygodę, która parodiowała filmy pokroju "Mission: Impossible", czy "Ocean's Eleven". Rick zebrał drużynę stworzoną z przypadkowych osób, która miała pokonać przeciwnika zwanego "Heist robot". Wśród pokręconych postaci pojawił się m.in. Pan Kupkazpupki, ale także Elon Tusk, czyli alternatywna wersja szefa Tesli, Elona Muska.

Elon Musk jako Elon Tusk w Ricku i Mortym

Bohatera poznajemy w fabryce samochodów Tuskla, gdzie Elon stara się podbudować słownie swoich pracowników. Następnie okazuje się, że Elon Tusk jest nieco bardziej kontaktową wersją Elona Muska z rzeczywistości, w której miliarderowi za młodu wyrosły kły, przypominające te u dzików.

Dzięki temu, Tusk lepiej współpracuje z innymi - trudne dzieciństwo zmusiło go do bycia bardziej otwartym na ludzi (albo spowodowało, że Tusk potrzebuje walidacji i czuje się niepewnie przez swoje zęby).

Przeczytaj także

Większość fragmentów z Elonem Muskiem w roli Elona Tuska zobaczycie w poniższym wideo:

Nowe odcinki "Ricka i Morty'ego" pojawiają się w kolejne niedziele w późnych godzinach wieczornych. Niestety, 1 grudnia nie doczekamy się nowego epizodu. Serial powróci 8 grudnia.

Zobacz także: "Rick i Morty" - w sieci pojawił się nowy zwiastun 4. sezonu. Znamy datę premiery

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.