28.10.2019 13:03

Reunion aktorów z "Gry o Tron"? Emilia Clarke, Jason Mamoa i Kit Harrington na jednej imprezie

Mimo że Jason Mamoa, Kit Harrington i Emilia Clarke nie odegrali w serialu wspólnej scenie, poza planem są bardzo dobrymi przyjaciółmi.

Emilia Clarke
fot. kadr z wideo Game of Thrones Season 7: Official Trailer (HBO)/ YouTube: HBO

Miło jest patrzeć na aktorów z ukochanego serialu, którzy spędzają wspólnie czas poza planem. Zwłaszcza, kiedy seria już się skończyła i wiemy, że nie będzie kolejnych odcinków ulubionej produkcji. Okazuje się, że Jasona Mamoe, Emilię Clarke i Kita Harringtona łączy prawdziwa przyjaźń. Aktorzy często są widywani na imprezach i najwyraźniej dobrze się czują w swoim towarzystwie.

Reunion aktorów z "Gry o Tron"? Emilia Clarke, Jason Mamoa i Kit Harrington na jednej imprezie

Jeszcze w lipcu 2019 roku Emilia Clarke świętowała urodziny Jasona. Tym razem aktorzy z "Gry o Tron" świętowali urodziny serialowej Daenerys. Na oficjalnym profilu aktorki na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Kit Harrington i Jason Mamoa obejmują Clarke.

wiedźmin netflix
wiedźmin netflix
Przeczytaj także "Wiedźmin" pobije sukces "Gry o tron"? Mocne słowa Andrzeja Sapkowskiego

25 października 2019 roku Jason Mamoa i Emilia Clarke pojawili się w programie Grahama Nortona. W show wystąpiła również Camila Cabello, która okazała się ogromną fanką "Gry o Tron". Piosenkarka miała obejrzeć cały serial w zaledwie miesiąc. Popularną produkcję możemy obejrzeć na platformie HBO GO. "Grę o Tron" emitowano od 2011 roku aż do 2019 roku. Ostatni odcinek 8. sezonu został wyemitowany 20 maja 2019 roku - wtedy nastąpił koniec serii.

Zobacz także: "Gra o tron": ile postaci zginęło w serialu? Kto okazał się najskuteczniejszym zabójcą? 

Tagi: Gra o tron Jason Momoa Emilia Clarke Kit Harington