Reunion aktorów z "Gry o Tron"? Emilia Clarke, Jason Mamoa i Kit Harrington na jednej imprezie

28.10.2019 13:03
Reunion aktorów z "Gry o Tron"? Emilia Clarke, Jason Mamoa i Kit Harrington na jednej imprezie Fot. . kadr z wideo Game of Thrones Season 7: Official Trailer (HBO)/ YouTube: HBO

Mimo że Jason Mamoa, Kit Harrington i Emilia Clarke nie odegrali w serialu wspólnej scenie, poza planem są bardzo dobrymi przyjaciółmi.

Miło jest patrzeć na aktorów z ukochanego serialu, którzy spędzają wspólnie czas poza planem. Zwłaszcza, kiedy seria już się skończyła i wiemy, że nie będzie kolejnych odcinków ulubionej produkcji. Okazuje się, że Jasona Mamoe, Emilię Clarke i Kita Harringtona łączy prawdziwa przyjaźń. Aktorzy często są widywani na imprezach i najwyraźniej dobrze się czują w swoim towarzystwie.

Reunion aktorów z "Gry o Tron"? Emilia Clarke, Jason Mamoa i Kit Harrington na jednej imprezie

Jeszcze w lipcu 2019 roku Emilia Clarke świętowała urodziny Jasona. Tym razem aktorzy z "Gry o Tron" świętowali urodziny serialowej Daenerys. Na oficjalnym profilu aktorki na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym Kit Harrington i Jason Mamoa obejmują Clarke.

Przeczytaj także

25 października 2019 roku Jason Mamoa i Emilia Clarke pojawili się w programie Grahama Nortona. W show wystąpiła również Camila Cabello, która okazała się ogromną fanką "Gry o Tron". Piosenkarka miała obejrzeć cały serial w zaledwie miesiąc. Popularną produkcję możemy obejrzeć na platformie HBO GO. "Grę o Tron" emitowano od 2011 roku aż do 2019 roku. Ostatni odcinek 8. sezonu został wyemitowany 20 maja 2019 roku - wtedy nastąpił koniec serii.

Zobacz także: "Gra o tron": ile postaci zginęło w serialu? Kto okazał się najskuteczniejszym zabójcą? 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.