"Emily w Paryżu" powróci? Co wiemy o 2. sezonie serialu?
23.10.2020 14:32
"Emily w Paryżu" powróci? Co wiemy o 2. sezonie serialu? Fot. . materiały prasowe Netflix

"Emily w Paryżu" w zaledwie kilka tygodni stała się wielkim hitem Netfliksa i zyskała spore grono fanów, którzy czekają teraz na wieści o 2. sezonie serialu. Czy powstanie? A jeśli tak, to kiedy trafi na Netflix? Co wiemy, o kontynuacji produkcji?

Fani komedii romantycznych i fikuśnych strojów ich głównych bohaterek połknęli 10 odcinków pierwszego sezonu "Emily w Paryżu" w ramach binge-watchingowej uczty, i teraz czekają na więcej! Czy Emily powróci w 2. sezonie, by dalej podbijać Paryż i serca jego mieszkańców?

Przeczytaj także

"Emily w Paryżu" - czy będzie 2. sezon?

Darren Star, twórca "Seksu w wielkim mieście", który odpowiada także za nowy serial Netfliksa "Emily w Paryżu", w wywiadzie dla portalu OprahMag.com powiedział, że w 2. sezonie główna bohaterka będzie już mniej podatna na szok kulturowy i z "Emily w Paryżu" przerodzi się w "Emily z Paryża". Jak powiedział:

W drugim sezonie będzie bardziej częścią świata, w którym żyje. Stanie się bardziej mieszkanką miasta. Będzie też trochę bardziej twardo stąpała po ziemi. Pokażemy, jak układa sobie tam życie.

Czy oznacza to, że twórca serialu o dziewczynie z Chicago, która zdobywa Paryż, wie coś więcej na temat "Emily w Paryżu 2"? Być może, niestety wciąż są to tylko domysły, gdyż Netflix wciąż nie potwierdził oficjalnie, że 2. sezon "Emily w Paryżu" powstanie. Tym bardziej więc nie znamy jeszcze daty jego premiery.

Przeczytaj także

"Emily w Paryżu 2" - o czym będzie?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednak na to, że fani Lily Collins w roli prostolinijnej Emily Cooper doczekają się 2. sezonu jej przygód. Chcą tego zarówno twórcy, jak i gwiazdy serialu, nie wspominając już o miłośnikach produkcji. Jeśli "Emily w Paryżu 2" się wydarzy, wiemy już, że stanie się częścią Paryża, w którym będzie układała sobie życie, nie dziwiąc się już aż tak bardzo usposobieniu Francuzów (na czym głównie bazował cały pierwszy sezon). Po finale pierwszej serii możemy też domyślać się, że Emily będzie musiała odnaleźć się w aż dwóch trójkątach miłosnych - między nią, Camille i Gabrielem, a także między nią, Gabrielem i Mathieu.

Choć data premiery 2. sezonu "Emily w Paryżu" wciąż nie jest znana, możemy zakładać, że prędzej czy później zostanie ogłoszona przez Netflix. Niestety, decyzja nie należy tym razem do serwisu streamingowego, gdyż producentem serialu jest MTV Viacom CBS. Historia zna już jednak takie przypadki, gdy Netflix przejmował hitowe seriale innych stacji. Tak stało się m.in. w przypadku "Lucyfera", "Black Mirror", "Domu z papieru" czy polskiego "Rojsta". Kto wie, być może podobny los czeka także naszą zagubioną Emily...

Przeczytaj także
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.